Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Поліетиленові пакети

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Поліетиленові пакети

Поліетиленові пакети займають тверді та стійкі позиції на ринку пакувального і переносного матеріалу. Такий простий і практичний предмет побуту, як пакет, надає багато можливостей, і робить наше життя більш комфортним та зручним. Щодня сотні супермаркетів, магазинів, торгових мереж і безліч інших організацій використовують в роботі поліетиленові пакети. Крім свого основного, безпосереднього призначення, пакети виконують ще й функцію рекламного інструменту. Інформація або логотип, надрукований на пакеті, ефективний і економічний спосіб просування продукції, товарів, послуг і брендів. На відміну від друкарських виробів, поліетиленові пакети мають тривалий термін експлуатації, і весь цей час, вони працюють на імідж і процвітання фірми, чий логотип розміщено на даному виробі.

Виробництво поліетиленових пакетів забезпечує безліч підприємств різноманітним пакувальним і фасувальним матеріалом, діяльність яких може відноситися до торгівлі, виготовлення промтоварів, продуктів харчування і т.д. Поліетиленова плівка набуває все більшої популярності за рахунок високих експлуатаційних характеристик:

 • Екологічна чистота - можна упаковувати як промтовари, так і продукти харчування, при цьому якісні характеристики товару не зміняться
 • Прийнятна ціна
 • Прозорість, легка вага
 • Широкий вибір розмірів, форм і щільності пакету
 • Можливість фарбування в будь-який колір, включаючи темний, що в свою чергу захищає від проникнення сонячних променів і їх потрапляння на продукт
 • Нанесення друку на поліетиленові пакети. Пропонуємо нанесення фірмових логотипів і зображень (від 1 до 6 кольорів)
 • Односторонній і двосторонній друк логотипів та зображень

Наша компанія пропонує виробництво і реалізацію поліетиленових пакетів «банан», «майка» та поліетиленових мішків. Виготовлена нами продукція відрізняється високим ступенем надійності і якості. Виробничі цехи оснащені сучасним автоматизованим обладнанням. Приймаємо замовлення на виготовлення поліетиленових пакетів різного рівня складності, незалежно від тиражу. Ми гарантуємо швидкий термін виконання замовлення за найприйнятнішими цінами. Пропонуємо вигідні умови і зручну систему оплати крупно оптовим покупцям.

Як показує практика, поліетиленові пакети знаходять широкого застосування під час проведення різних рекламних і промо-акцій. Брендовані поліетиленові пакети - сучасний і практичний маркетинговий метод. Так, наприклад, організація або підприємство, що представляє свої товари або послуги, в якості сувенірних подарунків, для залучення великого кола потенційних клієнтів, презентує різну рекламно-сувенірну продукцію, яка буде мати більш привабливий і презентабельний вигляд, якщо вони будуть упаковані в красивому пакеті з фірмовим логотипом або атрибутом Вашої компанії.

Вартість кожного замовлення поліетиленових пакетів розраховується в індивідуальному порядку, при цьому враховуються такі параметри як:

 • Тираж
 • Дизайн малюнка
 • Розмір надрукованого малюнка, логотипу
 • Колір, розмір, щільність пакету
 • Кількість нанесених кольорів (від кількості кольорів також залежить мінімальний тираж замовлення. До 2-ух кольорів від 5,000, 3 кольори - від 10,000, 6 кольорів - від 50,000 штук)
 • Одностороннє чи двостороннє нанесення друку
 • Вид ручки

Вироблені поліетиленові пакети високого і низького тиску (ПНТ і ПВТ) виготовляються методом екструзії. Застосовуються також різні барвники, які дозволяють фарбувати поліетиленову плівку в практично будь-який колір. З питань замовлення та за додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів, які проведуть для Вас консультацію і зможуть відразу ж розрахувати вартість замовлення.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑