Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Поліпропіленові пакети

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Поліпропіленові пакети

Поліпропіленові пакети красива, міцна і надійна упаковка, яка повністю відповідає всім необхідним стандартам і вимогам. Пакети з поліпропілену характеризуються також еластичністю і прозорістю. Вони ідеально підходять для нанесення різного друку, що допомагає робити продукцію більш привабливою і відомою. Поліпропіленові пакети можуть випускатися із спеціальними клапанами зі скотчем, і Ви завжди зможете бути впевнені в надійності упаковки. Крім того, дана продукція відрізняється високим ступенем стійкості до всіляких механічних пошкоджень і є екологічно чистою сировиною, що ідеально підходить для розливу не тільки промислових товарів, але і придатною для контакту з продуктами харчування.

Наша фірма, протягом багатьох років займається виробництвом і реалізацією поліпропіленових пакетів різних розмірів і кольорів. Ми випускаємо гарантовано якісну пакувальну продукцію, а сучасне високотехнічне обладнання, яким оснащені наші виробничі цехи, дозволяє охоплювати повністю весь виробничий цикл, починаючи виготовленням поліпропіленових пакетів і нанесенням на них різноманітного друку. Пропонуємо нанесення фірмових логотипів, символік, зображень і слоганів на поверхню пакетів. Яскраво і барвисто оформлений, якісний поліпропіленовий пакет, на сьогоднішній день являє собою не тільки повноцінний засіб продажу, а й ефективний носій рекламної інформації.

Гарний, презентабельний поліпропіленовий пакет з фірмовим логотипом, виділяє фірму серед величезної кількості конкурентів, а також свідчить про солідність та імідж фірми. Нині складно уявити будь-яке виробництво, організацію, мережу магазинів або торгових центрів без використання поліпропіленових пакетів з фірмовою символікою марки. Як правило, на пакетах друкують також контактну інформацію фірми та її адреси. Використання даної продукції знаходить широкого застосування під час проведення різних виставок, семінарів, презентацій і особливо рекламних акцій. Це допомагає вигідно презентувати компанію, розповсюджувати рекламу про неї, а також надавати інформацію про окремі послуги фірми.

Вироблена нами продукція відрізняється високою якістю, виготовлена з надійного сировини, а також має всі необхідні ліцензії і сертифікати якості. Пропонуємо вигідні умови співпраці оптовим покупцям. Ми також гарантуємо короткі терміни виконання замовлення незалежно від обсягу і складності замовлення тиражу. З питань замовлення або за будь-який додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів, які проконсультують Вас з усіх позицій.

Друк на поліпропіленових пакетах

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑