Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Футболки

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Футболки - це популярний вид одягу у людей різного віку. Важко уявити літній гардероб людини без цього зручного та гарного виробу. Популярність цього одягу була забезпечена за рахунок доступної ціни і простого покрою, який дозволяє носити футболку з будь-яким іншим одягом.

Швейне виробництво нашої компанії виготовляє різні види футболок для чоловіків, жінок і дітей. Ми шиємо красиві футболки різноманітних кольорів, різних розмірів і фасонів. Такий одяг може бути як домашнім, так і робочим. Деякі клієнти купують оптові партії цього виду одягу для своїх співробітників.

Найбільше цінуються футболки з нанесеним на них зображенням. Ми можемо виготовити на замовлення унікальний дизайн рисунка, який пізніше буде перенесений на готовий виріб. Так, ми можемо виготовити партію футболок для спортивних команд з нанесенням символіки цієї команди. Якщо у клієнта вже є готове зображення, ми просто підганяємо його у відповідності до технічних вимог. Крім простого термопереноса зображення на готовий виріб, наша компанія пропонує футболки з вишивкою. Вишивка, на відміну від інших видів нанесення малюнка, відрізняється стійкістю.

У наш час користуються попитом креативні футболки з креативними зображеннями. Замість того, щоб шукати футболку з необхідним малюнком у магазинах, витрачаючи даремно свій дорогоцінний час, замовте її у нас. Дизайнери нашої компанії запропонують вам креативні рішення, які будуть унікальними і привабливими. У ціну виготовлення футболки з нанесенням увійде і вартість дизайну зображення.

Проста однотонна футболка повністю змінюється при нанесенні на неї зображення або логотипу. Простий на вид одяг можна легко перетворити на помітний для всіх та унікальний. Якщо ви хочете зробити оригінальний подарунок своїм друзям або знайомим, замовте футболки у нас, виберіть варіант малюнка і замовте потрібну вам кількість футболок. Чим більше партія виробів із малюнком, тим дешевше обійдеться вам робота. Ми виконаємо ваше замовлення в найкоротші терміни. Наші постійні покупці з часом отримують вигідні знижки.

Футболки на замовлення можуть бути виконані, як в одному, так і в декількох кольорах. Залежно від технології нанесення малюнка, футболки виготовляють з натуральної або синтетичної тканини. З усіх питань, що стосуються оформлення замовлення на футболки, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті. Ви отримаєте не тільки професійну консультацію, а й корисні поради по оформленню вашого замовлення, вибору тканини для пошиття футболок і способу нанесення зображення.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑