Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Футболки з логотипом

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Футболки з логотипом один з атрибутів корпоративного стилю, який вигідно підкреслює стиль компанії, позиціонуючи її як надійного і серйозного партнера. Як правило, футболки з логотипами, використовуються не тільки підприємствами, а й різними закладами та організаціями, таким як кафе, ресторани, магазини, і так далі як спецодягу для своїх працівників. Футболки підбираються відповідно до загального стилю установи, і на поверхню наноситься фірмовий логотип, символіка або малюнок, з назвою закладу.

На сьогоднішній день, логотип не розцінюється, як простий приклад корпоративного одягу, але і є маркетинговим інструментом, який позитивно впливає на стратегію розвитку компанії. Логотип - як невіддільний елемент і атрибут фірми, який у свою чергу відіграє особливу роль у формуванні позитивної думки про компанію або підприємства серед потенційних і постійних клієнтів. Гарно і яскраво оформлена корпоративна футболка з логотипом допомагає виділити бренд серед широкого кола конкурентів, тим самим ймовірність того, що потенційний клієнт швидше запам'ятає саме вашу марку, зростає в кілька разів. Створивши фірмовий одяг, ви частково формуєте обличчя вашої організації, незалежно від того, в якій сфері бізнесу ви задіяні.

Як показали останні дослідження, футболки з логотипом і будь-який корпоративний одяг, прикрашений відповідними логотипами та символіками, не тільки служить додатковим і ефективним рекламним методом, але ще й позитивно впливає на діяльність співробітників. Колектив більш організований і працездатніший, на відміну від колективів, в яких дозволена довільна форма одягу. Одяг мотивує, створює особливу атмосферу, і кожен співробітник відчуває себе частиною єдиного підприємства. Подібний одяг ідеально підходить для проведення численних рекламних і промо акцій, який може виступити як у якості уніформи для працівників, так і невеликим сувенірним подарунком для потенційних клієнтів, які позитивно оцінять подібний презент і напевно захочуть звернутися в Вашу фірму.

Фірма «Мед» пропонує своїм клієнтам нанесення логотипів на футболки, а також на інші предмети одягу, такі як блейзери, кепки, спецодяг, уніформу і так далі. Пропонуємо клієнтам два способи нанесення, серед яких вишивка і термоперенос. Обидва способи гарантують якість і чіткість зображення, які надовго збережуться, і додадуть одязі оригінального і особливого виду. Спосіб термопереносу дозволяє відтворювати будь-який колір, з точною передачею дрібних елементів і півтонів. Якщо ви захочете скористатися вишивкою, ми пропонуємо нанесення до 12 кольорів одночасно. Яскраві, насичені тони, грамотний і унікальний дизайн, обов'язково принесе свої позитивні результати, в будь-якому бізнесі.

Ми гарантуємо високу якість роботи та найбільш вигідні ціни. Сучасне обладнання, кваліфіковані співробітники, допоможуть втілити в життя найсміливіші Ваші ідеї. Ціна виробу залежить від наступних показників:

  • Тип футболки
  • Розробка дизайну (якщо необхідно)
  • Розробка кліше (при методі термопереносу)
  • Кількість вишитих стібків

За більш детальною інформацією, або з питань замовлення звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам всю необхідну інформацію.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑