Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Футболки з вишивкою

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Футболки з вишивкою - оригінальний та красивий вид літнього одягу, який із задоволенням носять як дорослі, так і діти. Вишивка може прикрасити будь-яку футболку, надавши їй оригінальний і неповторний вигляд. Вишивка на футболці може бути нанесена практично в будь-яку ділянку готового виробу. Наша компанія спеціалізується на пошитті різноманітних виробів з тканини та нанесенні вишивки на них.

Футболки з вишивкою можуть бути замовлені й пошиті в найкоротші терміни на базі швейного цеху нашої компанії. Ми пропонуємо широкий асортимент тканин та їх кольорів для виготовлення футболок. Коли партія буде готова, замовник може звернутися до дизайнера з питання нанесення вишивки на виріб. Такі футболки можуть використовуватися людьми для щоденного носіння, а також для використання на роботі.

Футболки з вишивкою часто замовляють власники фірм та організацій, що займаються наданням певних послуг населенню. У таких випадках на футболку наноситься невеликий логотип або просто назва компанії. У такій футболці ваш співробітник не тільки буде відрізнятися від інших, а й носити футболку, яка буде служити рекламою вашої компанії.

Футболки з вишивкою можуть бути різних фасонів в залежності від бажання замовника. Ми пропонуємо прості футболки з круглою горловиною, футболки з трикутною горловиною, з різною довжиною рукава і шириною виробу. Ми пропонуємо виготовлення футболок відповідно до корпоративних кольорів компанії замовника або просто у відповідності із його бажаннями.

Нанесення вишивки на футболку може бути здійснено на одній з новітніх вишивальних машин, що дозволяють вишивати малюнки до шести та до дванадцяти кольорів відповідно. Вишивка для футболки може виконуватися як по малюнку наших клієнтів, так і по дизайну, зробленому фахівцями нашої компанії. Для виготовлення футболки з вишивкою нам потрібно привести малюнки у відповідність до технічних вимог обладнання.

Футболки з вишивкою можна замовляти оптом. Зазвичай такі замовлення оформлюють великі організації для своїх потреб. Оптові і постійні замовники користуються гнучкою системою знижок. Ми можемо виготовити партію футболок для проведення спортивних матчів, змагань, різноманітних командних ігор і конкурсів. Для того, щоб замовити партію футболок просто наберіть номер, вказаний на сайті або скористатися послугами онлайн-консультанта.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑