Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Чоловічі футболки

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Чоловічі футболки виготовляють в асортименті в швейному цеху нашої компанії. Протягом багатьох років ми займаємося пошиттям різноманітних виробів з тканини. Не так давно до пошиття додалися різні види нанесення зображень на ці вироби. Футболки широко використовуються як для повсякденного носіння, так у вигляді робочого одягу. Багато компаній замовляють у нас пошиття чоловічих футболок відповідно до корпоративних кольорів.

Чоловічі футболки - це один з найпопулярніших видів літнього одягу, який носять люди різного віку. Футболки можуть бути простими і якісними, а також оригінальними подарунковими. Покрій футболок може бути різним – звужені футболки, широкі футболки, футболки із круглою горловиною, футболки з трикутним вирізом, а також футболки із вирізом, що застібається на гудзики або блискавку.

Чоловічі футболки з нанесенням зображення користуються величезною популярністю. Такий вид одягу часто замовляють для спортивних команд, команд, що беруть участь у різноманітних творчих конкурсах і квестах. Для того, щоб нанести певні знаки на футболки, ми пропонуємо кілька видів нанесення малюнка. Найпростіший варіант - це термоперенос. Для нього виготовляється спеціальна наклейка, яка під впливом температури переноситься на готовий виріб. Цей варіант може бути відносно швидким і простим, але малюнок з часом втратить свій вигляд. Більш надійний вид нанесення малюнка на виріб - вишивка.

Чоловічі футболки з вишивкою виглядають елегантно й привабливо. Ми пропонуємо нанесення малюнків з наявністю не більше шести та не більше дванадцяти кольорів. Наш дизайнер розробить спеціально для вас дизайн рисунка, який потім буде вишитий за допомогою спеціальної машини.

Чоловічі футболки з подарунковими креативними зображеннями можуть послужити відмінним подарунком для родичів, друзів або співробітників. Багато компаній пропонують придбати готовий виріб, а ми пішли набагато далі. Якщо ви хочете зробити щось унікальне, приносите нам готові малюнки або свої ідеї. Наші фахівці втілять їх у життя, в результаті чого ви отримаєте унікальну оригінальну чоловічу футболку з малюнком.

Вартість виготовлення чоловічих футболок залежить від розміру партії та особливостей нанесення на них зображення. Для наших оптових покупців у нас передбачені солідні знижки. З усіх питань, які стосуються замовлення та придбання чоловічих футболок, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑