Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття футболок

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Однією з провідних спеціалізацій швейного цеху фірми «Мед” є пошиття різних видів футболок: поло, спортивних футболок і так далі. Серед пропонованих послуг також пошиття чоловічих і жіночих футболок різних кольорів, розмірів і дизайнів. Футболка універсальний предмет одягу, який з легкістю можна одягати на роботі, вдома, на відпочинку, на тренуваннях і так далі. З настанням літа саме футболки користуються неймовірною популярністю. Різноманітність тканин, квітів і дизайнів приваблюють, як чоловіків, так і жінок. Напевно кожен з нас може похвалитися істотною колекцією футболок у своєму гардеробі. Це зручна і практичний одяг, яка легко лягати по фігурі, при цьому ні в якій мірі не сковуючи рухів, що дозволяє почувати себе максимально комфортно.

Наша підприємство пропонує своїм клієнтам пошиття різних футболок, а також нанесення на них різних логотипів, зображень і фірмових символік. Одним з головних клієнтів нашої фірми є футбольна команда, для якої ми здійснюємо пошиття футболок. Для виготовлення виробів використовується високоякісна тканина адідас і Лакост. Вона практична, зручна як в експлуатації, так і в догляді.

Ми також пропонуємо пошиття різних виробів, у тому числі футболок з високоякісного трикотажу, який вважається одним з найбільш універсальних матеріалів, і при цьому він досить універсальний при різних обставинах. Вироби з такої тканини прекрасно лягають по фігурі, вигідно підкреслюючи силует, при цьому візуально скрадучи певні її недоліки. Трикотажні футболки зовсім невибагливі у догляді і чудово витримують тривалу експлуатацію.

Для того, щоб надати такому виробу, як футболка, більш оригінального вигляду. Ми пропонуємо нанесення вишивки, що вигідно підкреслить виріб і додасть йому особливо виду. Наносимо до 12 кольорів за раз. Наші досвідчені фахівці розроблять для Вас оригінальний макет проекту, який буде повністю відповідати всім Вашим побажанням і вимогам. Як правило, нанесення логотипів і символік на футболки використовується різними підприємствами та організаціями, які замовляють спецформу для свого персоналу, витримуючи при цьому корпоративний стиль. Ми пропонуємо якісне пошиття футболок і нанесення вишивки.

Крім вишивки можливе нанесення зображень на футболки методом термопереносу, який відрізняється високим ступенем передачі кольорів, а також характеризується високою якістю друку і довговічною експлуатацію. Даний метод нанесення логотипів і різних зображень використовується також для перенесення друку на ліжку, вироби з х / б, бейсболки та уніформу.

Швейний цех фірми «Мед» виконує, широкий спектр послуг, серед яких пошиття футболок, спецформ, робочого одягу, вишиванок, медичного одягу і так далі. Приймаємо замовлення на пошиття по індивідуальним проектам. З питань замовлення або за додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів, які проведуть для Вас консультацію.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑