Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Жіночі футболки

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Жіночі футболки - незамінний предмет гардеробу. Універсальність і практичність цього предмета одягу ні для кого не є секретом, чим власне і пояснюється його популярність. Сучасний вибір футболок, які відрізняються дизайном, малюнками, кольорами і візерунками, пропонує найширший ряд товару, так що навіть найвибагливіші покупці зможуть підібрати саме те, що їм найбільше підходить.

Жіночий гардероб, дуже загадкова, об'ємна і різноманітна річ. У шафі можна знайти і модний одяг від кутюр, і речі з стокових магазинів, ну і звичайно ж безліч різних предметів одягу та аксесуарів з розпродажів. Досить часто жінкам доводиться чути питання, для чого вони купують ту чи іншу річ, якщо вони вже мають схожу, і кожен раз, звучить одна й та сама відповідь - це не така ж сама, а зовсім інша. І справді, для жінки немає двох однакових речей, кожна з них унікальна по-своєму. Те ж саме стосується і жіночих футболок. Навіть якщо у Вас є десяток різних футболок, це зовсім не заважає тому, щоб придбати ще пару вподобаних.

Все більш популярною стає послуга з виготовлення оригінальних, стильних і креативних футболок на замовлення. Але чому саме на замовлення? Справа полягає не тільки в особливості та якості крою, а й в можливості нанесення різних візерунків, малюнків, смішних надписів і так далі. Фірма «Мед» пропонує своїм клієнтам жіночі футболки з нанесенням логотипів, символік, малюнків, написів на замовлення.

Візерунки та малюнки наносимо двом способами:

  • Термоперенос
  • Вишивка

Обидва способи допомагають перетворити звичайну футболку в унікальний і ексклюзивний предмет одягу, який буде вигідно виділятися серед загального гардероба. Який метод нанесення ви б не вибрали, в обох випадках ви отримаєте відмінну якість готового продукту, і подібна річ прослужить вам протягом тривалого часу. Метод термопереносу дозволяє наносити будь-які малюнки, зберігаючи при цьому оригінальну яскравість кольорів і точність передачі найдрібніших деталей. Навіть після кількох прань, малюнок не втратить привабливого зовнішнього вигляду.

Вишивка на жіночій футболці додасть особливого етнічного виду. Звичайно, багато залежить від самого малюнка. Наші досвідчені дизайнери допоможуть вам розробити особливий дизайн, або ж ви можете принести свій готовий проект, а наші досвідчені фахівці втілять в життя найсміливіші Ваші ідеї. Ми гарантуємо якість роботи, швидкі терміни виконання замовлення і найвигідніші ціни. З питань замовлення, або за додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑