Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Халаты

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Халати - це поширений вид одягу, без якого не обходиться жодна сім'я. Найбільш поширений вид використання даного виробу - носіння вдома. Тому слово «халат» асоціюється у людей із домашнім теплом і затишком. Наша компанія займається пошиттям різноманітного одягу для роботи та носіння вдома, чоловічого та жіночого, народного та сучасного. Одним із напрямків нашої діяльності є пошиття різноманітних халатів для жінок, чоловіків, а також дитячих халатів.

Халати, виготовлені в нашому швейному цеху, відрізняються винятковою якістю і надійністю. Ми можемо шити дуже прості моделі легких халатів з різноманітних тканин (натуральних і синтетичних). Ці вироби дуже привабливі і приємні на дотик. Ми вибираємо тканини із гарними малюнками для пошиття виробів. Сучасна молодь вважає халати - бабусиним спадком, але ми в черговий раз доводимо, що ця думка є помилковою.

Халати, пошиті із гарного матеріалу, можуть бути різними за фасоном. Моделі можуть відрізнятися по довжині і виду застібки. Моделі можуть бути без застібки, застібатися на ґудзики, блискавку або мати зручні зав'язки. Деякі моделі можуть відрізнятися по довжині рукава (довгий, короткий, без рукава). Деякі моделі можуть бути з коміром або з капюшоном. Різноманітність моделей, фасонів і довжини готових халатів приваблює покупців. Халати можуть бути класифіковані за сезонами (зимові та літні). За способом застосування виділяють банні халати. Наша компанія займається пошиттям високоякісних і красивих махрових халатів, які можна носити після ванною або в холодні зимові вечори. Наші халати, завдяки використанню якісної тканини, приємні при носінні й гарні.

Халати, які виготовляють на базі нашої фірми, можуть скласти конкуренцію на ринку завдяки відмінному поєднанню ціни та якості. На відміну від аналогічних моделей, виготовлених за кордоном, наші вироби відрізняються за ціною. Наша продукція реалізовується в магазинах нашої компанії. При замовленні оптової партії товару, клієнт отримує знижку. Ми виготовляємо стандартні халати, а також шиємо халати за індивідуальним замовленням. Якщо вам потрібно виготовити такі вироби для вашого готелю, ми можемо запропонувати індивідуальний пошив, а також нанесення зображення на готовий виріб. Ми вишиваємо логотипи компаній на халатах, призначених для використання клієнтами. Такі халати можуть стати відмінною рисою вашого готелю або пансіонату.

   

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑