Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Чоловічі халати

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Чоловічі халати - одне з найменувань продукції, що виробляє наша фірма. Як правило, зі словом халат асоціюється рідний дім і почуття комфорту. І справді, який одяг ви найчастіше носите вдома - саме халат. Різні дизайни, колірна гама, широкий вибір текстилю, допомагає нам підібрати халат який ідеально підходить по всім вище описаним критеріям. Проте не всі халати однакові. На сьогоднішній день, халат використовується як основна форма одягу не тільки вдома. У першу чергу це медичні працівники, починаючи від медсестри і закінчуючи фармацевтом - всі вони носять халати, оскільки це є їх безпосередній спецодяг. Далі слідують працівники різних лабораторій, науково-дослідних центрів, персонал виробничих підприємств і так далі. Таким чином, можемо зробити висновок, що халат давно вийшов за межі будинку і широко використовується ззовні.

Фірма «Мед» пропонує послуги з пошиття якісних халатів різних моделей та фасонів. Наявність кваліфікованого персоналу і сучасного надійного обладнання дозволяє нам виконувати широкий спектр робіт.

Пропонуємо пошиття:

 • Халати чоловічі махрові
 • Халати жіночі махрові
 • Халати чоловічі махрові з капюшоном
 • Халати жіночі махрові з капюшоном
 • Халати для медичного персоналу (чоловічі, жіночі)
 • Халати «спецівка»

Чоловічі і жіночі халати для медпрацівників, є окремою лінією виробництва. Для пошиття даного виду халатів ми використовуємо такі тканини, як: панацея, габардин і Медлайн. Саме ці види тканини позиціонуються, як кращий варіант, для пошиття подібного виду одягу. Приймаємо замовлення на пошиття чоловічих, жіночих халатів за індивідуальними проектами.

Халати виробництва фірми «Мед» це:

Естетичність - приємний зовнішній вигляд різних видів халата, який ідеально сяде по фігурі. Чоловічі халати довгі і вільні, а жіночі - вигідно підкреслюють принади фігури.

Практичність - не варто забувати, що халат це не вечірнє вбрання. Краса, звичайно ж, важливий фактор, але основним є зручність і комфортність. Приємний матеріал, широка кольорова гама допоможе Вам підібрати саме ту модель, яка сподобалася найбільше.

Матеріал - використовуємо різні види текстилю в залежності від цільового спрямування халата. Домашні махрові халати; медичні халати (панацея, Медлайн) та халати «спецодяг» (габардин).

Крій - будь-який вид моделі, відповідно до побажань Замовника:

 • на гудзиках
 • довгі, короткі
 • з коротким і довгим рукавом
 • однотонні, комбіновані
 • з капюшоном і без

при цьому крій також враховується від мети використання халата.

Вишивка - для того, щоб надати халату більш оригінального і унікального виду, особливо, якщо це робочі халати, пропонуємо нанесення вишивки, до 12 кольорів за раз. Логотип або фірмова символіка вигідно підкреслять дизайн моделі.

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів, які з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑