Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття халатів

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття халатів - одна з послуг швейного цеху фірми «Мед». Здійснюємо пошиття халатів різних моделей, кольорів і розмірів.

Яка перша асоціація виникає у людини при слові «халат»? Найімовірніше, це рідні стіни, дім і почуття комфорту. Як правило, халат є основною формою одягу будинку, але не тільки. На сьогоднішній день, сфера застосування халатів дуже широка. «Люди в білих халатах» - одна зі сфер, де весь персонал, в силу професії повинен носити спецформу, а саме білосніжні халати.

Наша фірма пропонує пошиття:

  • Халат жіночий (тканина "Габардин")
  • Халат чоловічий (тканина "Габардин")
  • Халат жіночий (тканина "Панацея")
  • Халат чоловічий (тканина "Панацея")
  • Костюм жіночий (тканина "Габардин")
  • Костюм чоловічий (тканина "Габардин")
  • Костюм жіночий (тканина "Панацея")
  • Костюм чоловічий (тканина "Панацея")
  • Костюм «хірург»
  • Костюм «фармацевт»

Для пошиття халатів і костюмів для медичного персоналу здійснюється також зі спеціальної, сучасної тканини Медлайн, яка ідеально підходить для пошиття даного виду одягу. Вона є різних кольорів, тому в залежності від цільового спрямування костюма, підбирається колір.

Фірма «Мед» виконує пошиття халатів махрових для домашнього вжитку. М'який, приємний на дотик махровий халат, ідеально лягає по фігурі. Ви неодмінно отримаєте відчуття комфорту і затишку. Ви можете вибрати халат як з капюшоном, так і без. Різні кольорові гами, висока якість текстилю, презентабельний зовнішній вигляд товару і найвигідніші ціни - все це ви можете знайти у нас. Пропонуємо вигідні умови співпраці для оптових покупців.

В індивідуальному порядку, під замовлення, виконуємо пошиття халатів чоловічих і жіночих (спецодяг). Для виготовлення даного виду продукції, ми використовуємо кілька тканин: Arton, саржа, грета, камуфляж. Подібний текстиль чудово підходить під пошиття робочого спецодягу, характеризується витривалість, простотою догляду і тривалістю експлуатації. Виробничі підприємства використовують спецформу для своїх працівників, тим самим рекламуючи і позиціонуючи своє підприємство, як солідного та надійного партнера. Для того, щоб надати таким виробам завершеного і унікального зовнішнього вигляду, наша фірма пропонує нанесення вишивки логотипів, зображень і фірмових символік на халатах. Це вигідно доповнить виріб і послужить успішним маркетинговим інструментом, який позитивно відобразиться на репутації та іміджі підприємства.

Наша фірма виконає замовлення з пошиття халатів, костюмів будь-яких моделей, дизайнів і рівнів складності. Ми гарантуємо швидкий термін виконання замовлень та високу якість роботи. З питань замовлення та за додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑