Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Жіночі халати

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Жіночі халати, вироблені на базі швейного виробництва нашої компанії, можна придбати в магазинах нашої торгової мережі. Протягом багатьох років керівництво нашої компанії розвивало різноманітні напрямки виробництва Одним із найпоширеніших та розвинутих підрозділів нашої компанії є швейний цех. Ми займаємося виготовленням постільної білизни, жіночих та чоловічих халатів, футболок, бейсболом, спецодягу, тощо. Жіночі халати користуються попитом та популярністю завдяки традиційному використанню цього виду одягу для домашнього використання. Завдяки активній позиції наших спеціалістів, асортимент виробів постійно збільшується. Ми виготовляємо халати різного фасону, довжини та з різними видами застібок.

Жіночі халати, які виготовляють на база нашої компанії, відрізняються від аналогічних товарів, виготовлених в Туреччині або інших країнах. Ми виготовляємо та реалізовуємо якісні халати із тканин, які виготовляють в Україні. Завдяки використанню якісного матеріалу, халати відрізняються ідеальною якістю. В нашому виробництві халатів ми використовуємо приємні на вигляд матеріали, різноманіття кольорів та оригінальні малюнки. При пошитті жіночих халатів фахівці нашої компанії орієнтуються на попит. Тому ми випускаємо різні види цих виробів. Наприклад, в асортименті наших магазинів можна знайти довгі і короткі жіночі халати. Вироби виготовлені, як з натуральних, так і з синтетичних типів тканин.

Для носіння взимку ми пропонуємо гарні жіночі халати з теплих тканин з капюшонами або без них.

Наша компанія пропонує широкий вибір махрових банних халатів, які застосовуються чоловіками і жінками, як для постійного носіння, так і для ситуативного використання (лазня, ванна, сауна). Крім виготовлення стандартних партій халатів, ми можемо пошити партію халатів на замовлення. Наприклад, для власників готельних комплексів ми пропонуємо оптові партії халатів, виконаних у відповідності з корпоративним стилем компанії. Як додаткову послугу, ми пропонуємо нанесення малюнка на халати (логотип компанії).

З питань, пов'язаних із замовленням жіночих халатів, придбанням оптових партій товару, нанесення логотипів різними методами на готовий виріб або пошиттям і нанесенням малюнка, звертайтеся до відділу маркетингу або до фахівців швейного виробництва.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑