Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Сувенірна продукція

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

На сайті нашої фырми представлений широкий асортиментный ряд різноманітних сувенірних виробів, бізнес и промо-сувенірів.

Ми маємо великий досвід роботи в даній сфері; спеціалісти компанії виготовляють високоякісні рекламно-сувенірні вироби, які будуть повністю відповідати всім вимогам та побажанням клієнта.

Кліент має можливість вибору чисельних сувенірних виробів із нанесенням на них різноманітних зображень, логотипів и всіляких  фірмових символік.

Численна рекламно-сувенірна продукція знаходить широкого застосування у сфері проведення різноманітних семінарів, виставок, промо-акцій. Саме під час проведення подібних заходів ручки, брелоки. Запальнички є ефективним та ефектним засобом просування та рекламування товарів і послуг. Численні сувенірні вироби із нанесеними на них фірмовими логотипами є символічним і водночас оригінальним подарунком, як для співробітників компанії так і для бізнес партнерів і постійних клієнтів.

Наша компанія постійно та систематично удосконалює та розширює кількість найменувань сувенірної продукції у відповідності з галузевими направленнями та різноманітними цільовими аудиторіями.

Вся сувенірна продукція, яка виготовляється на виробництві нашої компанії, представлена у вигляді окремих і зручних розділів, де ви маєте можливість більш детально ознайомитись з усією необхідною інформацією, реквізитами та цінами.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑