Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Рекламні бейсболки

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Рекламні бейсболки

Наша фірма пропонує нанесення фірмових логотипів, а також будь-якого повнокольорового зображення на бейсболки, або кепки за індивідуальними замовленнями.

Термін реалізації замовлень залежить від його складності та тиражу. Залежно від потреб клієнтів, друк на бейсболках може здійснюватися за різними технологіями – методом термопереносу, або вишивкою. Машинну вишивку виконуємо на сучасному, високотехнологічному, автоматизованому обладнанні, яке дозволяє абсолютно чітко передавати найдрібніші деталі, і наносити найскладніші дизайни малюнків. Пропонуємо нанесення до 12-ти кольорів одночасно. Кваліфіковані дизайнери втілять у життя будь-які Ваші ідеї та задумки.

Рекламні бейсболки – це відмінне рішення для проведення корпоративних змагань, весняно-літніх акцій та презентацій. Бейсболка являється найефективнішим рекламним інструментом, який не тільки дієво прорекламує фірму, її послуги і товар, але й стане невід'ємною частиною фірмового стилю співробітників, підвищуючи у них командний дух, а, отже – продуктивність роботи та Ваш прибуток. Фірмова бейсболка з логотипом в поєднанні, наприклад, із футболкою, виготовленою в корпоративному стилі, створять довірчі відносини клієнтів до Вашого персоналу і Вашої фірми в цілому. Кепки та бейсболи – практичний і дуже корисний сувенір.

Рекламні бейсболки, принесені із виставки, не відправляться відразу у відро для сміття, як поліграфічний рекламний виріб. Подібний варіант реклами буде постійно на очах у сотень людей, тому фірмову бейсболку із логотипом прийнято вважати самим відмінним мобільним рекламоносієм, що привертає увагу. Грамотно створений дизайн рекламної кепки ефективно підкреслить статус компанії, дієво підвищить впізнаваність бренду, залучаючи нових клієнтів.

З питань замовлення звертайтесь до професіоналів нашої фірми. Досвідчені менеджери з радістю і швидко допоможуть Вам визначитися із вибором та тиражем.

Висока якість надаваних послуг за самими помірними цінами!

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑