Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Сувенірні бейсболки

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Сувенірні бейсболки

Сувенірні бейсболки – це досить популярний і успішний рекламний носій, а також незамінний атрибут формування корпоративного стилю компанії, або підприємства. Нанесення фірмових логотипів на рекламні бейсболи являється додатковим видом реклами, який вже не один раз підтвердив свою дієвість та ефективність.

Бейсболка із фірмовою символікою, або логотипом – це відмінна рекламна площадка, яка завжди знаходиться на рівні очей потенційних клієнтів. Особливо якщо мова йде про просування продукції та послуг, спрямованих на молодіжну аудиторію. Такий універсальний головний убір із рекламою Вашої компанії знадобиться, при проведенні промо-акцій і різних значимих заходів, не тільки для співробітників Вашої фірми, але й для партнерів по бізнесу, а також численних клієнтів.

Наша фірма пропонуємо широкий асортимент якісних рекламно-сувенірних бейсболок, з фірмовими логотипами та різними малюнками, нанесеними машинною вишивкою, або високоякісним друком. Надаємо можливість замовити сувенірні бейсболки, у будь-якій колірній гаммі із нанесенням зображень будь-якого рівня складності.

Використання сучасних автоматизованих технологій дозволяє здійснювати чималі замовлення в доволі стислі терміни. Пропонуємо послуги досвідчених і професійних дизайнерів, які завжди готові надати Вам широкий спектр послуг по створенню та розробці дизайн-макетів самих різноманітних проектів. Гарантуємо креативний та ефективний підхід у вирішенні поставлених завдань. Чим оригінальніше і яскравіше виглядає нанесений логотип на бейсболку, тим більше інтересу оточуючих він притягне, краще запам'ятовуючись.

Наносимо зображення на сувенірні бейсболки різними методами: термоперенос, шовкографія, і вишивка, в залежності від поставленого завдання і бюджету замовника.

Вартість сувенірної продукції розраховується індивідуально.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑