Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Замовити бейсболки

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Замовити бейсболки

Наша фірма надає професійні послуги із виготовлення індивідуальних замовлень рекламно-сувенірних виробів.

Пропонуємо замовити бейсболки будь-якої форми, типу, кольору, для різної мети використання, із різноманітним смисловим навантаженням.

Висококваліфіковані фахівці фірми якісно та швидко виконають широкий спектр послуг, починаючи із розробки макету, закінчуючи друком малюнка будь-якого рівня складності. Враховуючи всі Ваші вимоги та побажання, досвідчені команди дизайнерів і менеджерів розроблять для Вас персональний ескіз та оригінал-макет бажаної продукції.

Бейсболка з логотипом – це не просто оригінальний і практичний головний убір, це відмінний маркетинговий хід, завдяки якому про Вашу фірму, продукцію, або послуги дізнаються чимало. Кепки із фірмовою символікою дієво і досить ефективно застосовуються в рекламних цілях. У любителів активного відпочинку подібні головні убори користуються постійним попитом, а також у спортсменів, або навіть дачників. Це гарантія, що потенційний клієнт побачить Вашу рекламу практично у будь-якому місці.

Логотип, зображення, або малюнок на бейсболці непоміченим не залишиться. Тут входить в гру психологічний фактор, оскільки спочатку погляд людини стає на рівні голови, і тому ймовірний клієнт має можливість побачити бейсболку із фірмовим логотипом і запам'ятати його. Замовити бейсболки в корпоративному стилі можна для ділових партнерів, як презент в ході переговорів. Символіка Вашої компанії буде нагадувати про вдалу угоду, надану продукцію та послугу.

Вартість нанесення логотипу, малюнка на бейсболку залежить від формату зображення, а також від методу друку.

Для оптових покупців діють спеціальні пропозиції і гнучка система знижок.

Гарантуємо відмінну якість роботи за прийнятними та доступними цінами, в оптимально короткі терміни виконання замовлення.

Для того щоб замовити бейсболки, необхідно оформити замовлення у менеджерів.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑