Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Чашки

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Наявність чашок з нанесеним фірмовим логотипом Вашої фірми, створить єдиний корпоративний дух, і підкреслить особливий стиль вашої організації.

Сувенірні і подарункові чашки і кружки є традиційним атрибутом при проведенні різних рекламних акцій та презентацій. Завжди приємно отримати в подарунок кружку. Таким чином, компанія, підприємство або організація не тільки вигідно і ефектно представить і прорекламує свої послуги та товари, але й в той же час завоює довіру потенційного клієнта. Наявність власного обладнання гарантує якісне та швидке виконання замовлення.

Якщо клієнту необхідно розробити оригінальний і креативний макет проекту, наші дизайнери допоможуть втілити в життя всі ваші ідеї.

Чашки та кружки - улюблений вид подарунку, який виручав за будь-яких обставин, адже це практична і завжди потрібна річ. В асортименті нашої компанії представлені гуртки, які спеціально розраховані для нанесення зображень і різних фірмових логотипів.

Чашки з логотипом привабливі своєю якістю і дизайном, а також придатні для тривалого використання. Переглянувши фотогалерею, ви можете ознайомитися з прикладами наших робіт, підібрати найбільш підходящий для вас варіант і пояснити яке саме зображення або логотип ви хочете нанести. Серед нашого асортиментного ряду представлені чашки як з кераміки, так із скла і пластмаси.

Кожна людина має свою власну чашку, вдома, на роботі, але обов'язково свою, особисту. Така прихильність є незаперечним фактом і цим слід користуватися. Сфери використання чашок абсолютно необмежені, до того ж, це так само відноситься до поняття вікової категорії та соціального статусу. Чашку, з оригінально виконаним дизайном, фірмовим логотипом або фотографією можна презентувати кому завгодно, починаючи від близького друга і закінчуючи начальством або діловими партнерами.

Універсальність та унікальність виконання чашок з логотипом є логічним поясненням їх популярності та актуальності.

Для отримання всієї необхідної інформації звертайтеся за вказаними номерами телефонів і наші менеджери нададуть вам детальну консультацію.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑