Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Футболки з логотипом

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Наша фірма пропонує виготовлення футболок з логотипом на замовлення:

  • Корпоративні футболки
  • Футболки з індивідуальним замовленням
  • Спортивні футболки

Футболки з логотипом, фірмовою символікою, або ж сучасний варіант - принти, не просто предмет повсякденного гардеробу, але й один з найбільш популярних і істотних атрибутів корпоративної етики, який вигідно підкреслює фірмовий стиль компанії, надалі позиціонуючи її як серйозного та надійного партнера.

Футболки з логотипами знаходять широко застосування в якості робочої форми для офіціантів, продавців-консультантів мережевих магазинів, бутіків і т.д. Це в першу чергу практичний, зручний, стильний варіант спецодягу, який абсолютно не сковує рухів працівника, при цьому вигідно підкреслює фігуру, приховуючи недоліки. Футболки можуть бути різних кольорів, а дизайн виконаний відповідно до побажань Замовника. Будь-яка Ваша затія може бути втілена в життя. Якщо мова йде про корпоративні футболках, тоді як правило фірмовий логотип наноситься спереду, а на спині - назва організації або компанії.

Розробляючи корпоративні футболки, насамперед, береться до уваги фірмова колірна гамма закладу Замовника. Якщо готовий логотип, або фірмова символіка вже існує, ми з точністю перенесемо її на виріб. За бажанням клієнта додаються додаткові художні елементи або зображення, які додадуть виробу завершеного та ексклюзивного зовнішнього вигляду. Офіціанти та продавці-консультанти, одягнені в подібний спецодяг, не тільки будуть стильно виглядати, але й будуть прекрасно гармоніювати з дизайном та інтер'єром закладу.

Спортивні футболки з логотипом - окремий вид продукції, який в першу чергу підійде спортсменам, командам з футболу, баскетболу, бейсболу і т.д. Саме спортивні футболки вигідніше і практичніше всього використовувати для нанесення всіляких логотипів і фірмових символік. В обов'язковому порядку наноситься назва команди, прізвище гравця, фірмовий логотип і логотип компанії спонсора. Для нанесення логотипу підходять два способи: машинна вишивка і метод термопереносу. Наша фірма пропонує нанесення вишивкою до 12 кольорів одночасно. Пропонуємо виготовлення оригінальних дизайнів або працюємо також з макет-проектами вже існуючих логотипів. Вишивка вигідна тим, що вона підходить для будь-якого виду текстилю, а також вона має презентабельний зовнішній вигляд на виробі і надовго зберігає свій первісний вигляд, спокійно витримуючи численні прання.

Футболки з логотипом за індивідуальним замовленням - це прекрасна можливість зробити оригінальний і в теж час потрібний і практичний подарунок своїм друзям, близьким, рідним, або ж просто замовити футболку самому собі. Тут Ви можете абсолютно не стримувати себе, і втілити в життя найсміливіші ідеї. Пропонуємо нанесення принтів, надписів, зображень, малюнків, а також повнокольорових зображень, наприклад фотографій. Футболка дуже популярний і універсальний предмет гардеробу, оскільки ми можемо одягати їх на роботу, на прогулянку, в гості, на природу, пляж і т.д.

Ми пропонуємо можливість виконання замовлень від 1 одиниці.

За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть Вам всю необхідну інформацію.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑