Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Нанесення логотипів на продукцію

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Нанесення логотипів на продукцію

Наша фірма пропонує послуги з нанесення логотипів, зображень і фірмових символік на різну сувенірну і рекламно-сувенірну продукцію.

Як правило, кожна організація, не залежно від того, до якого роду діяльності вона належить, має низку певних атрибутів, які допомагають виділити і розпізнати її серед численних компаній і фірм. На сьогоднішній день, досить популярним і актуальним засобом іміджевої реклами є виготовлення різної сувенірної продукції, яка допомагає в просуванні товарів і послуг.

Фірмовий логотип або символіка візуалізують оригінальний образ підприємства, характеризуючи його вид діяльності і особливий стиль. Однак недостатньо просто грамотно розмістити логотипи на сувенірній продукції, слід також серйозно підійти до питання розробки їх дизайну. Дизайнери нашої компанії допоможуть вам у розробці унікального оригінал-макету логотипу або фірмової символіки.

Сучасні люди дуже практичні, отже, віддають перевагу саме тим подарункам, які принесуть їм максимальну користь, і в подальшому їх можна буде використовувати в побуті. Так, наприклад, серед найбільш популярних сувенірних товарів з нанесеними логотипами або зображеннями є ручки, чашки, брелоки, магніти і т.д.

Багато організацій замовляють нанесення логотипів на сувенірну продукцію, оскільки подібні товари завжди стануть корисними в якості подарунків, як для партнерів, постійних клієнтів компанії так і для її співробітників. Звичайні на перший погляд предмети, такі як чашки, ручки, запальнички, брелоки набувають набагато більш креативного і оригінального вигляду, при нанесенні на них логотипів і зображень. До того ж, подібна продукція буде постійно нагадувати про вашу компанію або організації тим, кому ці сувенірні вироби були вручені.

Фірма «Мед» здійснює нанесення логотипів на сувенірну продукцію наступними способами:

  • метод тамподруку
  • метод шовкотрафарету
  • метод сублімації
  • метод вальцювання
  • метод термопереносу

Для більш детального ознайомлення з вищевикладеної інформацією, дивіться в відповідні розділи меню на сайті.

Для виконання замовлень ми використовуємо сучасне, надійне обладнання, яке гарантовано, забезпечує високу якість виконання роботи в найкоротші терміни. Якісна сировина і матеріали, що використовуються для друку, забезпечують чітку передачу кольорів і художніх деталей, а також, надовго зберігаються на предмет, не піддаючись впливам навколишнього середовища.

Серед інших способів і методів нанесення логотипів на продукцію, наша фірма також пропонує послугу вишивки фірмових символік на різних предметах інтер'єру, шторах, прапорцях, шевронах, вимпелах, на сувенірних і рекламних бейсболках, футболках.

Для більш детальної інформації звертайтеся за номерами телефонів зазначених на сайті або ж напишіть нам через форму зворотного зв'язку.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑