Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк на металі

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Друк на металі один з видів друку для виготовлення дипломів, сертифікатів, подяк, спортивних нагород і т.д.

На сьогоднішній день, даний вид друку не є новина і, як правило, використовується для оформлення респектабельних, престижних зображень, одночасно будучи рекламним інструментом, оскільки подібний предмет неодмінно приверне до себе увагу.

Друк на металі наноситься за допомогою технології сублімації, яка дозволяє друкувати практично будь-який колір на лист металу, при цьому зберігається абсолютно чітка і точна передача всіх образотворчих елементів. Технологія повністю відповідає всім необхідним вимогам повнокольорового друку і дозволяє вийти за рамки норми, пропонуючи Замовнику креативний і оригінальний рекламно-сувенірний продукт. Різні дипломи та сертифікати, виконані на металі, як найкраще підходять для урочистих подій та заходів, де відзначають за будь-які заслуги і досягнення, ну і відповідно в подарунок презентують різні нагороди у вигляді іміджевих грамот. Дипломи, виконані на металі, мають надзвичайно презентабельний зовнішній вигляд, а також вигідно представлять і прорекламують бренд або компанію.

Також Ви можете замовити виготовлення табличок і вивісок, які підійдуть для оформлення офісних приміщень, адміністративних будівель, навчальних закладів, медичних установ і т.д. Приміром, дверна табличка з ініціалами і посадою фахівця додасть інтер'єру завершений, лаконічний вигляд, і допоможе відвідувачам без труднощів знайти необхідний кабінет.

Наша фірма пропонує послуги виготовлення і друку на металі таких виробів як:

  • Дипломи
  • Cертифікати
  • Подяки
  • Таблички (настінні, дверні)
  • Вивіски

Ми пропонуємо високу якість готової продукції, і прийнятні ціни на ринку корпоративної продукції. Усі розміри, формат, кольорове оформлення і тираж замовлення уточнюється в індивідуальному порядку, залежно від побажань клієнта. Ми розробимо для Вас ексклюзивний макет-проекту або Ви можете принести нам готовий дизайн, який ми якісно і оперативно віддрукуємо.

Завжди приємно отримати пам'ятний символічний подарунок, сувенір або подяку, особливо якщо це предмет, виконаний в оригінальній манері. 

Подібна нагорода стане чудовою прикрасою інтер’єру особливо в офісі компанії, підприємства або навіть просто вдома.

Фото

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑