Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк на сувенірах

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Друк на сувенірах

Сьогодні правила ведення бізнесу диктують різноманітні варіації для залучення клієнтів, рекламування послуг і просування товарів. Сувеніри із фірмовими логотипами являються відносно дешевим, легким та ефективним способом для досягнення такої мети. Тому представники багатьох різних компаній, або організацій щорічно замовляють виготовлення всяких сувенірних виробів, а також друк на сувенірах.

Наша фірма виробляє на замовлення широкий асортиментний ряд рекламно-сувенірної продукції, бізнес і промо-сувенірів. Сувеніри виробництва нашої компанії користуються великим попитом, завдяки відмінній якості та досить низькій ціні. Кваліфіковані фахівці виготовлять оригінальні, високоякісні сувеніри, а також завдадуть необхідні зображення на будь-які поверхні найефективнішими способами. Пропонуємо послуги з реалізації нанесення малюнків і фотографій, а також логотипів, або фірмових символік такими методами друку, як: сублімація, шовкотрафарет, тамподрук, вальцювання термоперенос.

Друк на сувенірах здійснюємо на надійному, сучасному обладнанні, яке гарантовано, забезпечує високу якість виконання роботи, в мінімальні терміни. Якісні матеріали та сировина, які застосовуються для друку дозволяють абсолютно точно передати всі необхідні художні деталі і колірну палітру, а також надовго зберегти стійкість і насиченість нанесеного малюнка на предметі, не піддаючись різним впливам навколишнього середовища.

Надаємо можливість скористатися послугами досвідченої команди професійних дизайнерів нашої компанії, які оперативно створять для Вас дієвий оригінал-макет сувенірних виробів, а також розроблять ефективний логотип у фірмовому стилі Вашої компанії.

Наносимо логотипи і виконуємо друк на сувенірах таких предметів: бейсболки, футболки, прапори і вимпели, а також на чашки, магніти, брелоки, значки, запальнички і ручки.

Для більш детального ознайомлення із окремим видом певної сувенірної продукції, дивіться у відповідних розділах сайту.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑