Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Шовкотрафаретний друк на чашках

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Шовкотрафаретний друк на чашках

Одним із незамінних елементів кожного офісного столу являється чашка, яку можна подарувати по будь-якому приводу – будь-то 8 березня або Новий Рік, семінар або виставка.

Така чашка може бути відмінним промо-сувеніром, із неповторним індивідуальним дизайном. Друк на чашці – це ефективний і популярний вид реклами будь-якої фірми чи компанії, який дозволяє дієво підняти рівень корпоративної культури, перетворюючи звичайний посуд в елемент корпоративного декору. Друк фото на чашці зробить звичайний подарунок яскравим, а ексклюзивна напис – неповторним.

Наша фірма пропонує послуги із нанесення логотипів, фото та інших малюнків на чашки методом шовкотрафарету. Шовкотрафаретний друк на чашці – це найпоширеніший спосіб друку на посуду. Шовкографія представляє собою нанесення зображення на матеріал в необхідних місцях, за допомогою трафарету, через який потрапляє фарба.

Нанесене зображення на чашці методом шовкотрафарету не боїться самої інтенсивної експлуатації: посудомийна машина, миття при використанні жорстких губок, мікрохвильова піч – все це не зашкодять нанесеному фото або напису на чашці, зображення не помутніє, і не зітреться.

Основні переваги шовкотрафаретного друку на чашках:

  • Висока стійкість нанесеного зображення або логотипу до механічного впливу.
  • Високоякісний друк на чашці будь-якого кольору;
  • Невелика вартість.
  • Пропонуємо послуги досвідчених, професійних дизайнерів, які зроблять неповторний і оригінальний дизайн Вашої чашки, у відповідності із усіма Вашими побажаннями.

Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми.

Чашки (шовкотрафаретний друк)

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑