Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Шовкотрафаретний друк на футболках

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Шовкотрафаретний друк на футболках

Наша фірма пропонує послуги нанесення логотипів, символік або написів, а також різних зображень на футболки та інші текстильні вироби.

Шовкотрафаретний друк на футболках здійснюється на власній продуктивної базі, за допомогою сучасного, високотехнологічного автоматизованого обладнання.

Для проведення різноманітних промо-акцій або презентацій неодмінно потрібні яскраві, барвисті футболки, в які будуть одягнені фахівці, що займаються просуванням або рекламою якої-небудь фірмової послуги або товару. Такі футболки можуть призначатися як в якості сувеніра, так і подарунка для майбутніх споживачів, або клієнтів.

Друк на футболках – ефективний спосіб донести до потенційних покупців ідею та візуалізацію Вашого бренду.

На сьогоднішній день найпоширенішим друком на футболках являється шовкотрафаретний друк. Цей метод друку, оснований на продавлюванні фарби через спеціальну друкарську форму – трафарет. Специфіка процесу друку проста. На футболку, розташовану на робочому столі опускається спеціальне сито, зверху на друковану сітку-форму вкладається необхідна кількість фарби і продавлюється ракелем. Таким чином, малюнок друкується на виробі.

Шовкотрафаретний друк на футболках дозволяє досягти найвищої якості друку, яка, незважаючи на тривалий термін експлуатації і велику кількість прань та чисток, не стирається, стійко зберігаючи свою форму, яскравість та насиченість кольору. Надрукований малюнок володіє відмінною витривалістю до вицвітання та ультрафіолету, не реагуючи на різні температурні перепади і вологість.

Шовкотрафаретний друк на футболках раціональний і досить вигідний при великих кількостях тиражів, чим більший тираж, тим менше ціна за одиницю. При малих тиражах вартість залишається цілком прийнятною.

Ціну послуг шовкотрафаретного друку можна уточнити в менеджерів фірми, за вказаними номерами телефонів.

Пропонуємо додаткові послуги кваліфікованих дизайнерів.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Футболки (шовкотрафаретний друк)

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑