Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Шовкотрафаретний друк на кераміці

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Шовкотрафаретний друк на кераміці

Шовкотрафаретний друк на кераміці – це недорогий і вигідний спосіб створити ефективний рекламний сувенір при великих тиражах. Останнім часом різноманітні сувенірні вироби із нанесеними зображеннями стали досить популярними та поширеними. Подібну продукцію замовляють в якості подарунків на різні свята і призів для тематичних заходів, або сувенірів для проведення всіляких акцій.

Шовкотрафаретний друк представляє собою техніку нанесення малюнків за допомогою спеціальних фарб, які проникають через особливі форми (металеві або нейлонові сітки із різноманітною товщиною), що включають пробільні елементи, які створюють область запечатування. Спектр використання шовкографії великий і практично позбавлений обмежень – шовкотрафаретний друк здійснюється на кераміці, склі, пластику, металі, тканині, а також на папері або картоні. Шовкотрафаретний друк на кераміці поєднує в собі значний діапазон «вигідних» тиражів, високу якість, а також можливість отримати товстий соковитий шар фарби, часто відчутний на дотик.

Головні переваги шовкотрафаретного друку перед іншими способами:

  • висока стійкість та довговічність фарб до різних впливів зовнішнього середовища;
  • яскравість та суттєва товщина фарби, що наноситься;
  • простота процесу;
  • можливість друку на різноманітних матеріалах;
  • можливість комбінування шовкографії з іншими технологіями;

Наша фірма пропонує на замовлення якісний спосіб перенесення малюнків, або зображень, фірмових логотипів компаній на керамічні, фарфорові і скляні вироби (чашки, попільнички, стакани, тарілки і т. д.) методом шовкотрафаретного друку. Наявність потрібного сучасного автоматизованого обладнання дозволяє виконувати широкий спектр послуг, в короткі терміни.

Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑