Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Магніти

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Рекламний магнітик прикрасить будь-яку металеву поверхню: холодильник, стіл, дошку, пральну машина, сейф та багато іншого. Наявність гарного магнітика привертає погляди людей. Ми зробили ставку на виготовлення оригінальних магнітів з акрилу, дерева та вінілу.

Сувенірні магніти на холодильник з натуральної деревини відбувається на базі деревообробного цеху нашої компанії. Магніти можуть бути різної форми, зроблені з різних порід дерева. Малюнок на деревину наноситься за допомогою спеціального обладнання, що використовує лазерний промінь. При цьому дизайн рисунку розробляється за допомогою спеціального програмного забезпечення. Магніт, зроблений таким способом, може прикрашати холодильник або будь-яку металеву поверхню довгі роки. На такий виріб може бути нанесено нескладний малюнок, напис або невеликий рекламний текст. Зазвичай, магніти такого типу можна придбати в місцях, які часто відвідують туристи: в музеях, пам'ятках культури та історії.

Виготовлення акрилових та вінілових магнітів дозволяє нанести більш привабливий та барвистий малюнок на виріб. Наша компанія постійно займається розширенням асортименту продукції. Фахівці ділянки сувенірної продукції уважно стежать за тим, що дарують в якості сувенірів представники різних країн та переймають досвід. В даний момент ми готові запропонувати величезний вибір сувенірної продукції.

На нашому сайті представлені лише деякі приклади готових магнітиків для холодильника, виготовлених нашою компанією.

Для здійснення замовлення, вам необхідно зв'язатися з менеджерами або фахівцями ділянки сувенірної продукції та обговорити всі деталі.

Ми пропонуємо вам знижки на оптові партії продукції, послуги професійних дизайнерів та різні варіанти виготовлення сувенірної продукції.

Наші клієнти завжди дивуються ідеальному співвідношенню ціни і якості. Замовляйте якісні сувенірні магніти у нас!

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑