Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Сувеніри з символікою

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Сувеніри з символікою

Наша фірма пропонує на замовлення широкий асортиментний ряд різноманітної сувенірної продукції, бізнес і промо-сувенірів.

Багаторічний досвід роботи нашої компанії в даній сфері дозволяє з упевненістю брати на себе відповідальність за всі вимоги та потреби наших клієнтів, у тому числі виробництво сувенірних виробів за індивідуальним дизайном в самі стислі терміни. Макети рекламно-сувенірної продукції розробляє колектив досвідчених і професійних дизайнерів нашої компанії.

Кваліфіковані фахівці з успіхом сформують дизайн необхідних проектів, створять ефективні сувеніри із символікою, відповідаючи фірмовому стилю Вашої компанії, а повнота та якість наданих послуг підтвердить Ваш правильний вибір.

Пропонуємо нанесення символіки, різних зображень і малюнків на всіляку сувенірну продукцію – кружки, брелоки, ручки, запальнички, футболки і т. д.

Сувеніри з символікою компаній – це невід'ємний атрибут різноманітних презентацій, промо-акцій, конференцій та виставок, який представляє собою оригінальні, корпоративні подарунки до різних святкових дат.

Сьогодні, жодна успішна сучасна фірма не обходиться без рекламно-сувенірної продукції, і це дуже розумно, оскільки бізнес-подарунки грають істотну роль в маркетинговому просуванні компанії, її процвітанні та успіху. Рекламні сувеніри дозволяють підприємству дієво виділитися на ринку, і відсторонитися від конкурентів.

Подібні ділові сувеніри допомагають бренду виглядати оригінальним та привабливим в очах клієнтів. Застосування промо-сувенірів із логотипом свідчить про надійність та ефективність бізнесу. Такі сувенірні вироби сприяють формуванню і підвищенню лояльності покупців, а також впізнаваності бренду.

При виробництві рекламно-сувенірних виробів використовуємо власне, сучасне, високоякісне обладнання, яке дозволяє виготовляти сувеніри з символікою по всім необхідним стандартам якості і по самій вигідній ціні.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑