Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друкарня

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Починаючи з 2005 року, на базі фірми «Мед» розпочала свою діяльність Друкарня. Основною спеціалізацією є виробництво різноманітної друкованої продукції. За багаторічний період роботи, друкарня надала професійне обслуговування тисячі різноманітних корпоративних та індивідуальних замовників по Україні. Пропонуємо широкий спектр послуг, серед яких друк поліграфічних виробів будь-яких форматів, починаючи від бланків і листівок і до повноцінних блокнотів, каталогів тощо. Ми гарантуємо якісне та оперативне оброблення та виконання замовлень незалежно від тиражу та рівня складності друку, а також, ми завжди пропонуємо своїм клієнтам доступні, конкурентоспроможні ціни.

Друкарня оснащена сучасним, високотехнічним, сертифікованим обладнанням ADAST DOMINANT 725 C, Konica Minolta C5501, Konica Minolta 950 Pro, що є запорукою високої якості виробленої продукції. Відведені та обладнанні спеціальні приміщення для цифрового друку, цехом для офсетного друку, післядрукарські ділянкою та відділом дизайнерів.

Замовлення друку більшості поліграфічних виробів починається з обговорення оригінал-макету майбутнього проекту. Це може бути і створення фірмового логотипу або символіки, розробка дизайну для флаєрів, листівок, буклетів тощо. Так чи інакше, відділ досвідчених фахівців допоможе вам створити унікальний і оригінальний ескіз, який буде повністю відповідати всім вашим побажанням і вимогам.

Діяльність друкарні поширюється на основні сектори сучасного поліграфічного ринку, а саме комерційну та рекламно-сувенірну поліграфію.

Серед наших послуг:

  • Офсетний друк
  • Цифровий друк
  • Різографія

(Більш детально ознайомиться з інформацією про різні види друку ви можете у відповідних розділах )

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑