Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк брошур

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Друк брошур

Друкарня фірми «Мед» пропонує послугу із розробки та друку брошур.

Ми пропонуємо виготовлення різноманітних видів брошур, які включають:

  • Розважальні брошури
  • Методичні
  • Рекламно-інформаційні
  • Наукові і т.д.

Термін «Брошура» - означає неперіодичне типографічне видання. Як правило, обсяг даного виду поліграфічної продукції варіюється в розмірі від 4 до 50 сторінок, в залежності від цільового спрямування та тематичного навантаження. Брошури зручний і ефективний спосіб інформування цільової аудиторії з усією необхідною інформацією. Яскраво оформлений, барвистий дизайн обов\'язково приверне увагу клієнтів, і вони обов\'язково її прочитають та ознайомляться з усіма необхідними даними.

Друк брошур є одним з ключових пунктів при розподілі бюджету на проведення різних передвиборних кампаній, промо-акцій, а також в навчальних і наукових цілях.

Ми запропонуємо Вам різні варіанти друку брошур, які повністю відповідатимуть всім Вашим побажанням і вимогам. Наші кваліфіковані дизайнери розроблять для Вас унікальний оригінал-макет проекту, який буде вигідно відрізнятися серед інших дизайнів подібного продукту.Такий простий і в той же час корисний товар як брошура, дозволяє максимально використовувати фантазію, не обмежуючи себе у своїх ідеях. Звичайно ж, залежно від тематичного змісту, варто дотримуватися певних правил, проте формат та розмір брошур дозволяє експериментувати з кольорами, художнім оформленням, розміщенням елементів тексту, логотипів, фотографій та зображень на сторінках брошур.

Виготовлення брошур може виконуватися методом офсетного і цифрового друку. В обох випадках ви отримаєте високоякісний продукт, з точним зображенням тонів, півтонів і всіх деталей друку. Єдиним фактором, який визначить вид друку, буде загальний тираж. Якщо Вам необхідно обійтися всього, лише декілька ми десятками або сотнею примірників, (приймаємо замовлення - від 1 екземпляра) «цифра» оперативно впорається з цим завданням. Якщо ж тираж перевищує півтисячі і вище - раціональним і економічним варіантом буде офсетний друк, який не менш швидко і якісно віддрукує потрібну кількість брошур.

Друк брошур може також варіюватися від простих текстових (чорно-білих) до високоякісних повнокольорових брошур, які будуть виконані на крейдованому папері з виразною, яскравою обкладинкою.Як правило, найчастіше до друку брошур вдаються в рекламних цілях для просування бренду, товарів і послуг. Брошура зручна і практична для того, щоб можна було доступно і систематично помістити всю інформацію відносно пропонованого аспекту товарів і послуг, їх загальні характеристики, ціни, акції, спеціальні пропозиції і т.д. Погодьтеся, отримавши таку брошуру, Ви обов\'язково ознайомитеся з нею від початку і до кінця. Безліч різноманітних компаній, турфірм, бутиків, ресторанів використовують брошури, оскільки за допомогою даного продукту, вони можуть доступно й ефективно донести до потенційного клієнта всю необхідну інформацію.

Чекаємо на Ваші замовлення!

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑