Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк календарів

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Друк календарів

Виконуємо офсетний та цифровий друк. Обидва методи забезпечать точну і яскраву передачу всіх тонів та напівтонів, а також максимально оперативні терміни друкування тиражу. Ми виробляємо тільки якісний продукт, який відповідає всім технічним характеристикам, а головне має презентабельний зовнішній вигляд, який обов'язково приверне початкову увагу клієнта і він обов'язково захоче з ним ознайомитис ближче. Кваліфіковані фахівці нашої друкарні забезпечать індивідуальний підхід до кожного клієнта, що в свою чергу стане запорукою успішного співробітництва.

Розробка дизайну макету буде проводитися на основі всіх Ваших побажань і вимог.

Друк календарів різних видів і форматів, листівок, брошур та іншої поліграфічної продукції, одні з самих затребуваних і актуальних видів послуг друкарень. На сьогоднішній день, подібні товари розглядаються як зручний і практичний інструмент реклами. Більшість маркетингових стратегій виділяють поліграфію окремою ключовою областю, яка є потужним ресурсом в просуванні товарів і послуг.

Дуже часто ви помічали в різних закладах, офісах, бутіках настінні, настільні та кишенькові календарі з фірмовим логотипом або символікою. Або ж, приміром, здійснюючи покупку в будь-якому торговому центрі, в подарунок Вам вручали фірмовий календарик або ручку. Погодьтесь, це завжди приємно, свого роду знак уваги, який позитивно впливає на психологію клієнта, позиціонуючи Вашу фірму як успішного партнера, який дбає і цінує своїх клієнтів. Календар є серйозним маркетинговим способом збільшення доходу компанії, який також сприяє постійному розширенню клієнтської бази. Презентувавши клієнту календарик, він буде користуватися ним протягом усього року, і кожного разу, дивлячись у нього, він буде бачити всю необхідну інформацію щодо Вашого бізнесу.

Друк календарів на замовлення один із способів зробити оригінальний і креативний подарунок рідним, близьким, друзям і колегам. Збірки фотографій можуть перенестися на будь-який різновид календаря: настільний, настінний, кишеньковий, складаний, розкладний. Погодьтеся, подібний подарунок дійсно порадує власника, і щоразу буде нагадувати приємні події та моменти життя. Це може бути також бізнес чи корпоративний календар, на якому можна розмістити фірмовий логотип компанії і всіх співробітників. Подібний елемент декору не тільки прикрасить офіс, але і додасть особливого робочого настрою. В цілому, календар настільки універсальний предмет, що він буде доречний в найбільш різних ситуаціях, варто лише трохи пофантазувати і задати тон, а все інше виконаємо ми.

Сучасні компанії з динамічним ступенем розвитку добре усвідомлюють той факт, що в боротьбі за клієнта, будь-які методи приносять свій результат. Якісна і презентабельна друкарня вірний помічник рекламної кампанії. Друкарня фірми «Мед» це спеціалізований поліграфічний центр, що пропонує широкий спектр послуг із виготовлення різноманітної друкарської продукції включаючи друк календарів.

Нова поліграфічна техніка, крім самого процесу друку виконає всі необхідні до- і після друковані роботи. Ми прагнемо максимально виконувати всі побажання наших клієнтів, забезпечуємо оперативне виконання замовлень і прийнятні ціни на всю вироблену продукцію.

Ми знаємо свою справу і виконуємо навіть найбільш складні замовлення.

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑