Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
L171

Канцелярські скріпки 100шт

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Роздріб: 13,20 грн.

ОПТ: 11,00 грн.
Канцелярські скріпки 100шт
Канцелярські скріпки 100шт
Технічні характеристики:
Код товару L171

Канцелярські скріпки прийшли на заміну примітивним пристосуванням для скріплення паперів ще 110 років тому. І, незважаючи на інтенсивний розвиток високоінтелектуальних технологій, саме вони залишаються сьогодні необхідним і досить затребуваною в діловодстві канцелярським товаром.

Конструкція їх постійно вдосконалювалася, змінювалися матеріали, з яких вони виготовлялися. Так з'явилися канцелярські скріпки різних форм (круглі, овальні, прямокутні, трьох-і п'ятикутні тощо) і розмірів (для скріплення будь-якої кількості документів), з гофрованим покриттям, що дозволяє міцно утримувати купу паперів. Сучасні діловоди можуть вибрати канцелярські скріпки з чорного металу, сталевого дроту з хромованим, латунним, нікелевим або вініловим покриттям, з пластмаси.

Фірма "MED" виготовляє канцелярські скріпки з пластмаси в різній кольоровій гамі. У виробництві використовуються тільки екологічно чисті матеріали і безпечні барвники. Продукція сертифікована і має санітарно-епідеміологічні висновки.

Пропонованими пластмасові канцелярськими скріпками можна користуватися досить довго, тому що вони відрізняються високим відсотком пружності. Вони не іржавіють, і, значить, не забруднити важливий документ. Відсутність гострих країв і зрізів дозволить уникнути подряпин і розривів папери, а також травмування рук.

Канцелярські скріпки, як і вся продукція фірми "MED", проходять кілька етапів перевірки та контролю якості.

Вгору ↑