Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
V001

Відро 5л без кришки пластикове

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 30,50 грн.
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Відро 5л без кришки пластикове
Технічні характеристики:
Код товару V001
Ємність 5(л)
Висота 225(мм)
Діаметр 190(мм)
Вага 200(г)

Фірма МЕД пропонує купити відро пластикове 5л без кришки оптом і в роздріб за доступною ціною від виробника. Дане пластмасове відро виготовлене з високоякісної сировини, із застосуванням сучасних розробок полімерного виробництва, що дозволяє виробляти продукт високої якості, який відповідає всім прийнятим і затвердженим технічним вимогам і стандартам. Пластмасове відро зручне в експлуатації і може бути використані для транспортування і зберігання продуктів.

Легкі, міцні відра пластикові, у багатьох випадках, з успіхом, замінюють свої металеві та емальовані аналоги. Особливо, у випадках, коли виключений контакт продуктів з металом.

Гладка поверхня добре миється і стійка до високих і низьких температур, що дозволяє провести надійну стерилізацію даних предметів.

Практична форма, міцність, довговічність, екологічність, доступна ціна і зручна система оплати, а також, вигідні умови для оптових покупців, роблять це виріб із пластику, привабливим для клієнтів.

Відро пластикове 5 л без кришки - ємність загального призначення, виготовлено з якісної вологостійкої пластмаси і знайшло широке застосування в господарстві і побуті.

Відро пластикове 5 л без кришки являє собою глибоку ємність конусоподібної форми, з досить високим бортиком і нешироким обідком, з прикріпленою ручкою, що вільно рухається.

Зручне і практичне відро пластикове 5 л без кришки, може використовуватися, як для харчових продуктів та їх транспортування, так і для побутового застосування. Цей, на перший погляд, простий побутовий предмет, є досить багатофункціональним. На кухні, відро, дуже зручно, як для перенесення і зберігання рідини, зокрема води, так і для сипучих продуктів. Також, для миття фруктів і овочів, в приготуванні домашніх консервів, т.д.

На дачі його багатофункціональність, просто незамінна, в першу чергу, як ємність для води, але також і для збору та миття овочів і фруктів, зберігання продуктів і т.д.

Не дивлячись на те, що відро пластикове 5 л без кришки, досить великого розміру, воно легке і зручне. Те, що відро невелике, робить його дуже компактним, при досить великої місткості, що важливо при зберіганні. Якщо, у Вас кілька таких відер, то їх можна скласти один в одного, для компактності зберігання. Яскраве забарвлення даного предмета побуту, дозволить підібрати відро для будь-якого інтер'єру.

Замовити відро пластикове 5 л без кришки можуть оптом і в роздріб, будь-які організації і приватні особи.

Фірма «МЕД» - підприємство з виробництва пластикових виробів. Ви зможете придбати понад 250 виробів з міцного пластику. Фірма «МЕД» пропонує виготовлення та реалізацію наступних виробів з пластмаси оптом і в роздріб: миски, відра, тази, ящики і т.д. Пластикові вироби відрізняються високими технічними характеристиками, зручні і практичні у використанні, а також придатні для контакту з продуктами харчування. На всю продукцію є гігієнічні висновки. Товар доставляється по всій Україні.

Для постійних і оптових покупців діє гнучка система знижок.

Ми чекаємо Ваших замовлень.

Вгору ↑