Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Ламінування

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Ламінування

Друкарня нашої фірми пропонує послуги гарячого ламінування документів. Професійно виконуємо ламінування документів на високоякісних, сучасних технологіях.

Ламінування документів – це процес нанесення прозорої плівки на поверхню документів, під впливом гарячого тиску, при цьому документи набувають надійний і солідний зовнішній вигляд, а також можуть зберігатися тривалий час, навіть при їх частому застосуванні. Таке покриття захищає документи від різних зовнішніх впливів – різного роду забруднень, підвищеної вогкості і вологості. На сьогоднішній день ламінування застосовується до різних довгострокових документів, наприклад, посвідчення особи, різні сертифікати, дипломи та атестати, водійські права, пенсійне посвідчення, бібліотечний квиток, свідоцтво про шлюб чи про народження і т. д.. Подібні документи вимагають довготривалого терміну вживання – ламінування надає таку можливість.

Гаряче ламінування представляє собою процес, при якому необхідний документ вставляється в спеціальну полімерну плівку і пропускається через розігріті вали ламінатора для склеювання. Ламінатор – це високотехнологічне автоматизоване обладнання, за допомогою якого досвідчені, професійні типографи оперативно здійснюють ламінування документів в різному форматі і будь-якій кількості тиражів. Полімерна плівка, яку застосовують у процесі покриття, може бути, як матова, так і глянцева, різної товщини – обидві характеризуються високою якістю та відмінною міцністю.

Головні достоїнства ламінованих документів:

  • володіють презентабельним зовнішнім виглядом;
  • не піддаються механічному впливу при складанні, згинанні, або терті;
  • не піддаються впливу пилу і вологи (чорнило, жир, вода, тощо);
  • ламіновані документи практично неможливо розірвати;
  • відсутність надривів і загнутих куточків;
  • яскрава насиченість кольорів документів.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерами фірми.

(093) 998-70-70, Viber (068) 077-87-87

print@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑