Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Дизайн пакетів

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Дизайн пакетів

Пакет з фірмовим логотипом являється недорогим і одним із найбільш ефективних методів реклами. Якісно розроблений дизайн пакетів ненав'язливо і підсвідомо привертає увагу людей, зміцнюючи позитивну репутацію фірми, торгового центру, супермаркету, і т. д. Фірмові пакети являються візитною карткою компанії, організації чи будь-якого закладу. Саме вони надають потенційним клієнтам необхідну інформацію про координати фірми, тим самим рекламуючи товар.

Фірма «Мед» пропонує послуги друку і реалізації поліетиленових пакетів. Пропонуємо виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення, виконуємо друк фірмових логотипів (до 6 кольорів), малюнків, написів, зображень товарного знака підприємства і т. д. Кваліфіковані фахівці нашої фірми створять іміджевий продукт.

Дизайн пакетів здійснюється в графічному, текстовому або комбінованому вигляді. Дизайнери фірми «Мед», у відповідності з Вашими побажаннями, допоможуть Вам підібрати:

  • колір пакета;
  • нанесене зображення: логотип, символіку, напис і т.д.;
  • тип пакета – «майка» або «банан»;
  • конструкцію ручки;
  • щільність та розміри виробу;
  • односторонній чи двосторонній друк;
  • проведуть підрахунок вартості замовлення

Наші професіонали створять для Вас оригінальний дизайн пакетів, орієнтуючись на логотип Вашої компанії, який буде виділяти її серед інших, підкреслюючи особливості Вашої фірми.

Поліетиленові пакети з логотипом або девізом компанії ефективно застосовуються під час виставкових заходів, презентацій, промоакцій, семінарів, прес-конференцій. Пакети широко використовуються в супермаркетах та інших торгових закладах.

Виготовляємо пакети з якісного поліетилену низького (ПНД) і високого тиску (ПВТ) у відповідності з усіма стандартами якості. Рекламні пакети виробництва фірми «Мед» доступно, просто і результативно перетворять Ваших покупців, або клієнтів в рекламних агентів.

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть докладну консультацію з усіх питань.

Партнерство з фірмою «Мед» – це взаємодовіра, висока якість за низькими цінами та оптимальні терміни досягнення бажаних результатів.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑