Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пакет банан

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Пакет банан

Пакет «банан» один з найбільш іміджевих різновидів пакетів. Саме вони користуються найбільшою популярністю серед кінцевих споживачів і Замовників, оскільки характеризуються естетичним і привабливим зовнішнім виглядом. Більш того, пакети «банан» відрізняються високим рівнем міцності і практично не піддаються деформації.

Пакет «банан» - популярний стиль пакету, зручний і практичний в користуванні. Але звідки походить така цікава назва - банан? Вітчизняна промисловість, у 80-ті роки виробляла пакети з ручками, які за формою нагадували банан, от назва й збереглась в пам'яті, і на сьогоднішній день є повноцінним найменуванням одного з видів поліетиленової продукції. Подібний вид ручки, економічне і просте рішення, особливо в порівнянні з цінами на інші види пакетів.

Пакет «банан» широко використовується різними торговими мережами, компанія і виробниками в якості реклами. Зручна форма, незалежно від розміру дозволяє наносити найрізноманітніші зображення та логотипи. Застосування даного виду пакету особливо виправдано з сфері продуктів, легкої промисловості та канцелярських товарів. Наприклад, такі товари як файли, папки, папір і багато інших найменування, рівномірно займають внутрішній простір пакету, тим самим не спотворюючи зображення, нанесене на зовнішні сторони.

Пакет «банан» вироблений фірмою «Мед» - якісний, міцний і надійний продукт, за найбільш прийнятними цінами. Наші цехи забезпечені сучасним обладнанням, яке дозволяє в короткі терміни виконувати замовлення різних рівнів складності, незалежно від загального тиражу. Застосування якісної сировини і барвистого матеріалу, чіткий контроль всіх виробничих етапів, є гарантом випуску продукції найвищого рівня. Вироблена продукція відповідає всім необхідним нормам та має необхідні сертифікати якості. Наша фірма приймає замовлення на виготовлення пакетів «банан» з усіх регіонів України.

Наша продукція також характеризується високими технічними показниками такими як, гарна вантажопідйомність, високий ступінь опору на розтягування і розрив, і що робить наші пакети підходящими для щоденного, практичного застосування. Ми виробляємо пакет «банан», в більшості випадків з поліетилену низького тиску (ПНД), проте, враховуючи той факт, що прорубна ручка не зміцнюється, можливі також різні композиції з іншими різновидами поліетилену. Приймаємо замовлення на виготовлення пакетів різних форм, кольорів, розмірів і товщини, з бічними складками (закладами) або плоскі. Донні склади пакету допоможуть зробити його більш містким і об'ємним.

Максимальні розміри на пакет «банан»:

  • ширина - 700 мм
  • довжина - 800 мм
  • товщина - 0,070 мм

Пропонуємо нанесення зображень і фірмових логотипів компаній Замовників. Наносимо від 1 до 6 кольорів. Вартість замовлення тиражу розраховується виходячи з таких показників:

  • Тираж
  • Складність виготовлення
  • Розміри і щільність пакету
  • Кількість нанесених кольорів
  • Односторонній чи двосторонній друк зображень

Всі параметри пакета (розмір, колір, дизайн) підбирається у відповідності з усіма побажаннями і вимогами Замовника. Ми гарантуємо високу якість кінцевого продукту за найвигіднішими цінами.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑