Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк на поліетиленових пакетах

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Друк на поліетиленових пакетах

Друк на поліетиленових пакетах одна з найбільш затребуваних і актуальних нині послуг. На сьогоднішній день, сумки та пакети з поліетилену щільно увійшли на ринок пакувального матеріалу, і займають там лідерські позиції. Подібна продукція, зручний засіб для перенесення і транспортування різного товару, а також широко використовується в якості рекламного інструменту.

Друк на поліетиленових пакетах ефективний метод просування торгових марок, продукції і послуг. Сфера застосування пакетів абсолютно не обмежена. Вони можуть використовуватися як у супермаркетах, бутіках одягу, ресторанах, так і в різних установах і організаціях. Фірмова символіка або логотип на пакеті, надає йому більш презентабельного і естетичного зовнішнього вигляду, і позитивно позначається на іміджі та репутації компанії, чий логотип представлений на пакеті. Люди використовують пакети щодня, тому їх сміливо можна використовувати в якості додаткового рекламного майданчика. Під час проведення різноманітних промо і рекламних акцій, поліетиленові пакети можуть використовуватися в якості додаткового атрибута. Будь-яка рекламно-сувенірна продукція буде виглядати більш презентабельно, якщо вона буде упакована в яскравий, барвистий фірмовий пакет.

Фірма «Мед» пропонує друк на поліетиленових пакетах найвищої якості. Сучасне обладнання дозволяє в короткі терміни виготовляти великі тиражі пакетів незалежно від рівня складності. Пропонуємо друк фірмових символік, логотипів і зображень. Наносимо від 1 до 6 кольорів. Мінімальне замовлення тиражу залежить від кількості нанесених кольорів (до 2 кол. - 5,000, 3 кол. - 10,000; 6 кол. - 50,000). Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний, унікальний дизайн проект, який буде виконаний у відповідності з усіма побажаннями та вимогами замовника. Якщо у Вас вже є власний готовий проект, ми приймаємо замовлення на його друк. Вам потрібно буде лише вказати бажані розміри, форми, щільність пакету, а також кількість загального тиражу.

Вартість друку на поліетиленових пакетах розраховується в індивідуальному порядку, згідно з такими параметрами:

  • Загальний тираж
  • Щільність, розмір, форма пакету
  • Кількість нанесених кольорів
  • Односторонній або двосторонній друк
  • Розробка дизайну (за побажанням клієнта)

За багато років роботи у сфері виготовлення виробів з поліетилену, ми придбали величезний досвід, а разом з ним і велику клієнтську базу, яка постійно збільшується. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Пропонуємо вигідні умови для оптових покупців. Наша фірма лідер з виробництва поліетиленових пакетів і нанесення друку на них. Швидко, якісно та професійно.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑