Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Друк на пакетах

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Друк на пакетах

Друк на пакетах одна з провідних спеціальностей фірми «Мед». Протягом багатьох років ми виробляємо і реалізуємо поліетиленові пакети і вироби з поліетиленової плівки. На сьогоднішній день, складно уявити наше життя без використання такого простого і практичного предмету як пакет. За час роботи на даному ринку, ми набули велику клієнтську базу. Виробничі цехи оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє випускати продукт найвищої якості в короткі терміни, незалежно від загального тиражу та рівня складності. Приймаємо та здійснюємо виконання замовлень з різних регіонів країни. Пропонуємо вигідні умови і зручну систему оплати оптовим покупцям.

Друк на пакетах актуальна і популярна сьогодні послуга. Супермаркети, мережі фірмових магазинів, і безліч різних закладів постійно використовують пакети не тільки, для упаковування товару та продукції, але і з метою реклами. Дана продукція характеризується тривалим терміном експлуатації, відповідно, протягом усього цього часу буде працювати і Ваша реклама, а саме нанесене зображення або логотип. Друк на пакетах - один з найбільш затребуваних, недорогих і ефективних способів рекламування бренду, фірми і т.д. Наша компанія пропонує поліетиленові пакети «банан», «майка», поліпропіленові пакети для нанесення логотипів і зображень. Наносимо від 1 до 6 кольорів. Друк на пакетах надає звичайному предмету більш презентабельного і привабливого вигляду, що в свою чергу позитивно впливає на імідж компанії чи фірми, чий логотип надрукований на пакеті.

Поліетиленові пакети з нанесенням малюнків виготовляються методом флексодруку. Фірма «Мед» має в своєму розпорядженні усе необхідне обладнання, яке відрізняється високими параметрами роботи, а також якісно і чітко завдає найдрібніші деталі Вашого зображення. Незважаючи на те, що практично все обладнання автоматизовано, все ж запуск і моніторинг усіх етапів контролюється кваліфікованими фахівцями в галузі інженерії. Надійне обладнання, якісна сировина і матеріали, досвідчені фахівці - все це є запорукою і гарантом випуску продукції найвищого рівня.

Друк на пакетах з поліетилену виконується високоякісною сировиною, що дозволяє отримати вироби з плівки, які відповідають усім прийнятим стандартам і нормам. Наносимо як односторонній, так і двосторонній друк на пакетах. Ми надаємо своїм клієнтам широкий асортиментний ряд виготовленої продукції. Так, приміром, замовник може вибирати колір і тип пакету («банан», «майка»), щільність (вимірюється в мікронах - мкм), товщину, і, звичайно ж, розмір (20х30см, 30х40х3 см, 40х50х3 см і т. д.). На фірмі працює відділ дизайнерів, який розробить для Вас унікальний і оригінальний оригінал-проект, який вигідно й ефективно представить Вашу компанію. Як правило, крім логотипу, на пакети наносять також коротку контактну інформацію фірми або підприємства Замовника, це включає адреси і номери телефонів. Наші дизайнери розроблять для Вас, саме той оригінал макет, який повністю буде відповідати всім Вашим вимогам і побажанням.

Вартість друку на пакетах розраховується в індивідуальному порядку. Розрахунок вартості замовлення виконується відповідно з такими параметрами:

  • Розмір пакета, щільність і товщина
  • Колір пакету
  • Кількість нанесених кольорів
  • Розмір нанесеного логотипу або зображення
  • Односторонній чи двосторонній друк
  • Загальний тираж друку

Якщо Ви бажаєте замовити послугу «Друк на пакетах» або звернутись за більш детальною інформацією, наші менеджери нададуть Вам консультацію по всім питанням.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑