Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Поліетиленові мішки

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Поліетиленові мішки

Поліетиленові мішки виготовляються з поліетилену високого тиску (ПВТ) і низького тиску (ПНТ), а також з комбинацій різних видів поліетилена (також з лінійного поліетилена високого і низького тиску: ЛПВТ і ЛПНТ). Для їх виробництва використовують рукавну плівку.

Поліетиленові мішки, які пропонує компанія «МЕД», представлені в великому асортименті, відрізняються габаритами, розмірами плівки (максимальна ширина – 1400 мм, довжина- до 2000 мм, товщина – 0,150 мм). Поліетиленові мішки можуть мати бокові чи плоскі складки (заклади), одинарний або двійний шов, представлений в широкій цвітовій гамі.

Найчастіше поліетиленовими мішками користуються в торгівлі та домашньому господарстві для розфасовки вагових товарів - макаронних виробів, круп, цукру та інших сипучих продуктів харчування, хлібобулочних виробів, фруктів і овочів, заморожених продуктів та ін. Також поліетиленові мішки застосовуються в сільськогосподарській і переробній сферах, в галузі легкої промисловості і будівництва. Крім того, вони часто використовуються, як вкладиші в гофрокороба і бочки, які призначені для засолювання овочів, зберігання, розфасовки і транспортування різних продуктів харчування, упаковки великих предметів (наприклад, автошин).

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑