Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Плівка термозбіжна

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Плівка термозбіжна

Термозбіжна плівка, її виготовлення і реалізація одне з основних напрямків діяльності фірми «Мед». Враховуючи всі індивідуальні побажання і вимоги наших клієнтів, ми випускаємо плівку різної щільності і ширини у вигляді полотна, рукава, напіврукава, різних марок. Всі основні параметри виробу, також варіюються відповідно до побажаннь Замовника. На сьогоднішній день, термозбіжна плівка є одним з найбільш популярних і затребуваних видів пакувального матеріалу. Основними її перевагами вважається висока ступінь стійкості до механічних навантажень, стиснення, жорсткість і міцність до розтягувань. Використання подібної плівки гарантує тривале збереження товару, а також його зручність і збереження при перевезеннях.

Термозбіжна плівка - вид поліетиленової плівки, головна відмінність якої полягає в можливості скорочуватися, приймати форму предмета або групи предметів під впливом гарячого повітря. Даний процес називається термоусадкою і здійснюється за допомогою спеціального термоусадочного обладнання. Така плівка знаходить широкого застосування в якості індивідуальної або групової упаковки будь-якого штучного товару. Як правило, для виготовлення термоусадочної плівки застосовується ПВТ (поліетилен високого тиску). Даний вид сировини забезпечує високі експлуатаційні властивості кінцевого продукту. Новомодні тенденції у сфері пакувального матеріалу вносять свої зміни та нововведення, тому ми пропонуємо своїм клієнтам також випуск плівки з нанесенням фірмового логотипу або символіки компанії Замовника, а також проводимо плівку в різній колірній гаммі. Це додасть плівці та товару, упакованого в неї, більш презентабельного і естетичного вигляду.

Внаслідок термоусадки, термозбіжна плівка повністю облягає виріб, тим самим захищаючи його від впливу негативних чинників ззовні, і допомагає на довше зберегти його відмінну якість. Найбільш поширеним є використання термоусадочної плівки для пакування поліетиленових та скляних пляшок, банок, фасованих продуктів, будівельних, поліграфічних, канцелярських товарів і безлічі інших найменувань. Плівка має здатність точно і швидко приймати чітко задану форму будь-якого виду товару, при цьому і те і інше має приємний зовнішній вигляд.

Термозбіжна плівка, що випускається фірмою «Мед», - це не тільки висока якість, надійність, але і найвигідніші ціни. Багаторічний досвід роботи, якісне обладнання, кваліфіковані фахівці - все це є запорукою і гарантом випуску продукції найвищого рівня. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України.

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑