Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Медичний одяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Сучасний медичний одяг дуже відрізняється від звичної нам форми лікаря білого кольору. Сучасний одяг лікаря має бути не тільки красивим, але і зручним. Не завжди білий халат є вдалим рішенням для фахівця. Тим більше, що раніше він не мав альтернативи. Не так давно в українські лікарні прийшов досвід інших країн з розділення медичної форми за кольорами, залежно від ланки, якій належить співробітник. Так, була виділена форма середнього та молодшого медичного персоналу, докторів і окремо форма хірургів.

Медичний одяг тепер враховує не тільки сезонність, але і вподобання лікаря. Ви можете пошити халат, а можете виготовити брючний костюм. Самі халати теж можуть різнитися за типами, моделями і фасонами. Халат може бути довгим або коротким, залежно від вподобань клієнта або від тієї форми, яку затверджує лікарня. Застібки халатів теж можуть бути різними: блискавка або ґудзики. Новий медичний одяг для нашої країни - це костюм доктора. Костюм складається з двох частин: штанів та сорочки різного фасону й різної довжини. У деяких медичних установах колір штанів та сорочки відрізняється. Верхня частина такого костюма може бути жіночої або чоловічої. Покрій може сильно відрізнятися: вільна сорочка з коміром на ґудзиках, сорочка на блискавці, подовжена сорочка (більше схожа на халат). Для хірургів ми пропонуємо трохи інший варіант - вільна широка сорочка з трикутним вирізом.

Медичний одяг повинен бути не тільки красивим, але і дуже зручним, тому що лікар проводить в ньому весь свій робочий час. Основна вимога до такого одягу - використання тканин, які можуть «дихати». Ми можемо пошити медичний одяг з бавовни, бязі, комбінованих тканин, які дозволять медикам відчувати себе комфортно протягом дня.

Ринок медичного одягу надзвичайно динамічний. Ця продукція відрізняється постійністю, замовлення на неї забезпечені після першого обслугованого медичної установи. Швейний цех нашої компанії пропонує будь-які рішення для виготовлення одягу лікарів. Ми пропонуємо не тільки вищеперераховану продукцію, а й головні убори лікарів, одяг для лікарів «швидкої допомоги».

Багато сучасних приватних та державних клінік замовляють не тільки пошиття медичних костюмів і халатів, а і нанесення логотипу лікарні на одяг. Найбільш популярний варіант нанесення для таких костюмів - це вишивка, яку наносять на кишені виробу. З питань замовлення медичних костюмів звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑