Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття одягу на замовлення

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття одягу на замовлення

Пошиття одягу на замовлення здійснюють не тільки маленькі ательє, а й навіть великі компанії. У нашій країні завжди існувала певна кількість людей, яким не підходив одяг з магазинів через нестандартні розміри або з інших причин. Дуже часто люди просто були незадоволені якістю одягу або його фасоном. Ця проблема знімається при індивідуальному пошитті, яке проводиться відповідно до фігури.

Пошиття одягу на замовлення - це послуга, яку надає наше швейне виробництво. Ми приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення різноманітного одягу: уніформи, шкільної форми, спецодягу, одягу медичного персоналу, головних уборів, сорочок, халатів, вишиванок і багато чого іншого. На базі нашої компанії виробляються оптові партії різного одягу.

Як замовити пошиття одягу на замовлення? Якщо ви вже визначилися і готові замовляти певний одяг у нас, просто подзвоніть та узгодьте час зустрічі із співробітниками швейного цеху. Вам потрібно буде просто прийти для зняття мірок та для вибору відповідного матеріалу. Ми надаємо клієнтам можливість обирати якість матеріалу та його колір. Також наші фахівці приймають замовлення на пошиття виробів з матеріалу замовника. Що можна замовити у нас? Ми займаємося пошиттям практично всіх видів одягу, незважаючи на складність замовлення.

Пошиття одягу на замовлення здійснюється на новому обладнанні, яке дозволяє шити вироби високої якості. Останнім часом почастішали оптові замовлення на пошиття уніформи для фірм та компаній. Наш швейний цех може виготовити красивий та надійний одяг для співробітників різних компаній. Ми шиємо літню та зимову форму, верхній одяг, комбінезони та багато іншого.

Особливу увагу наша компанія приділяє пошиттю українського національного одягу - народних костюмів, вишиванок для чоловіків та жінок, спідниць з вишивкою та багато іншого. Популярність народного одягу зростає з кожним днем. Оскільки багато молодих людей проводять весілля в народному стилі, наша компанія надає повний спектр послуг з пошиття одягу на замовлення, вишивці на одязі. Ми можемо виготовити партію вишиванок на замовлення або пошити їх за індивідуальними замовленнями наших клієнтів.

Пошиття одягу на замовлення можна здійснити в найменші терміни в тому випадку, якщо клієнт швидко визначиться з матеріалом і максимально допустимої ціною замовлення. У вартість замовлення входить розробка дизайну виробу, дизайн можливої вишивки або малюнку, матеріали та вартість роботи. Наші ціни в даний момент є найбільш доступними та привабливими, а якість - відмінною.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑