Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Постільна білизна

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Постільна білизна - це один із предметів першої необхідності, від якості якого залежить наш сон і наше здоров'я. Постільна білизна колись вироблялася із натурального льону, який надавав міцності та довговічності виробу. Негативною рисою цього матеріалу була його жорсткість й важкість при пранні. Зараз використовуються різноманітні тканини для пошиття постільних комплектів. Ми закуповуємо тільки якісну продукцію вітчизняного виробника для пошиття постільних комплектів.

Наша компанія виготовляє постільну білизну різних розмірів і фасонів. Ми шиємо як традиційні розміри, так і комплекти, підігнані під європейський стандарт. Швейний цех нашої компанії виготовляє комплекти білизни з трьох основних видів тканини: бязь, сатин і міткаль. Високоякісний матеріал дозволяє виготовити міцну і довговічну постіль, яку ви зможете використовувати тривалий час. Постільна білизна, виготовлена нашим швейним цехом, розділяється на чотири основних типи за розміром: 150 см на 215 см, 160 см на 215 см, 180 см на 215 см і 200 см на 215 см. Останній варіант відповідає європейським стандартам постільної білизни. Комплекти можуть бути як однотонними, так і з різноманітними малюнками, виконаними в різних кольорових варіантах.

Крім постільних комплектів для дорослих, ми виготовляємо партії продукції для дітей з яскравими малюнками, що привертають їх увагу. Наша компанія шиє постільну білизну для ліжка на одну людину, а також двоспальні комплекти для великого ліжка і двох подушок. Ми випускаємо партії товару для широкого кола наших клієнтів, також ми займаємося пошиттям білизни за індивідуальними замовленнями. Нашими клієнтами можуть бути власники готелів, будинків відпочинку і пансіонатів, для яких ми пошиємо білизну за індивідуальним замовленням. Крім власне пошиття, ми пропонуємо послуги з нанесення малюнка на готову продукцію. Це може бути зроблено декількома способами, але самим надійним з них є вишивка. Постільна білизна з вишивкою може бути виконана в українському стилі, або на готові вироби може бути нанесена сучасна вишивка. Наші клієнти можуть пропонувати свої варіанти наноситься зображення.

При нанесенні зображення на постільну білизну, слід враховувати місце його розташування, площу малюнка і його кольоровість. Існують певні технічні вимоги до таких малюнків, під які потрібно підганяти готові дизайни. Якщо ви хочете придбати кілька комплектів, звертайтеся в торгові точки нашої компанії. З питань оптових поставок постільної білизни або виготовлення її на замовлення, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті. Купуйте якісну білизну вітчизняного виробництва!

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑