Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття корпоративного одягу

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття корпоративного одягу

Пошиття корпоративного одягу увійшло в моду відносно недавно. Лише кілька років тому уніформа різних компаній, фірм та організацій особливо не відрізнялася, вона являла собою стандартні набори одягу, які видавалися співробітникам. Завдяки цьому одягу можна було приблизно відокремити розподіл ролей в колективі: наприклад відрізнити людину робочої спеціальності тощо. Через деякий час власники фірм та компаній стали звертати увагу на уніформу й корпоративний одяг, яку використовують аналогічні організації в інших країнах. Багато організацій нашої країни взагалі не мали ніякого поняття про дрес-код.

Пошиття корпоративного одягу увійшло в моду на етапі появи конкуренції на ринку послуг та товарів. Кожна фірма хоче зробити собі рекламу і це вдається завдяки певним елементам одягу співробітників - яскраві та помітні елементи, щось дуже оригінальне і креативне, помітний логотип на звичайному одязі. Корпоративний одяг для співробітників фінансових установ відрізняється строгістю, підбором певних кольорів одягу і забороною носіння певної одягу та аксесуарів. Разом з тим до таких костюмів додаються певні корпоративні елементи одягу: жилетка, шийна хустка, краватка, піджак та інші варіанти. Клієнт завжди знайде вашого співробітника серед сотень інших, що знаходяться в одному приміщенні.

Пошиття корпоративного одягу можна замовити в швейному цеху нашої компанії. Широкий вибір різноманітних моделей та варіантів комплектації корпоративного одягу нашого виробництва допоможе вам визначитися з фасоном й сформувати свій індивідуальний стиль. Наші клієнти можуть обирати будь-яку тканину для пошиття виробу. Ми можемо виготовити партію корпоративного одягу з матеріалу замовника. Якщо клієнт не може сам розробити стиль одягу для своїх співробітників, ми пропонуємо послуги дизайнера, який допоможе підібрати одяг в залежності від роду діяльності та по можливості розмістити на одязі відмітні знаки компанії - логотип чи назву.

У нас ви можете замовити пошиття різноманітних чоловічих та жіночих костюмів, сорочок, брюк, спідниць, жилетів, комбінезонів, курток, головних уборів та додаткових аксесуарів. Фахівці нашої компанії пропонують широкий вибір способів нанесення логотипів і малюнків на готовий виріб. Ми допоможемо вам створити індивідуальний й неповторний стиль вашої компанії!

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑