Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Головні убори

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Головні убори - термін, який є спільним для десятка різних видів головних покриттів. Як правило, люди одягають головні убори з різними цілями. Хтось намагається підкреслити свій імідж, хтось намагається доповнити його. Деякі надають перевагу спортивному стилю, тому доповнюють свій образ кепкою або бейсболкою.

Головні убори розповсюджені, як серед чоловіків, так і серед жінок. Універсальність даного терміну, дозволяє одягати головні убори, залежно від заходу і цілей. Фірма «Мед» пропонує пошиття, виготовлення та реалізацію головних уборів. Серед пропонованого асортименту:

  • Головні убори для медичних працівників
  • Головні убори для продавців
  • Головні убори для офіціантів
  • Головні убори для робітників (додаток до спецформ, уніформ)
  • Кепки, бейсболки
  • Пов'язки на голову
  • Шапки для лазні

Ми маємо власне обладнання і всі необхідні ресурси, які дозволяють виконувати широкий спектр послуг. Наші кваліфіковані фахівці виготовлять для Вас продукт високої якості, в короткі терміни. Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші ціни, зручну систему оплати і знижки. Діють спеціальні пропозиції для оптових покупців.

Для того, щоб уніформа або спецформа робітника, продавця-консультанта, лікаря і так далі, мала завершений вигляд, головний убір, є ідеальним варіантом. Не варто забувати про те, що, головні убори грають не лише естетичну, а й найголовніше - практичну роль. Для того, щоб волосся не заважало роботі, не відволікало - пов'язки, кепочки, рекламні шапочки - прекрасний варіант вирішення подібних проблем. Дівчата продавці-консультанти, або ж будь-який інший обслуговуючий персонал має більш презентабельний вигляд який одразу запам'ятається, якщо вони одягнені у форму, яка складається не тільки з фартуха, або халата, але і з головного убору в тому числі.

Медичні працівники, як ніхто розуміють значення зручного головного убору. Це однаково стосується як фармацевтів, терапевтів, медсестер, хірургів і лікарів. У такій професії наявність шапочки є необхідною умовою роботи, оскільки має бути відсутня найменша ймовірність потрапляння волосся на пацієнта, особливо при відкритих ранах і пошкодженнях. А також, лікар ні в якому разі не повинен відволікатися на те, що волосся може становити найменший дискомфорт. Багато що також залежить від якості самого головного убору. До нього висуваються особливі вимоги, тому медичні шапочки повинні бути зручними, практичними і зробленими з натурального матеріалу, який буде дозволяти «дихати».

Наша фірма надає широкий спектр послуг, із виконання і пошиття головних уборів різного рівня складності, за індивідуальними замовленнями. За додатковою інформацією або ж з яких-небудь інших питань, звертайтесь до наших менеджерів.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑