Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Сучасна вишиванка

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Купити в інтернет-магазині

Українські традиції та культура одна з найбагатших у світі. Український народ не лише неймовірно талановитий, але й характеризується тонкою душевною організацією, що в свою чергу сприяло всебічному розвитку культури. Краса, витонченість, естетичність і точна образність - основні якості, якими характеризуються український народний промисел.

Особливе місце займає традиційна українська вишиванка, яка користується широкою популярністю не лише серед українців, а й серед української діаспори, а також жителів ближнього та далекого зарубіжжя. Сучасна вишиванка має дещо інший вигляд на відміну від початкового, але це зовсім не зменшує її краси і самобутністі. Назвати точну дату виникнення вишиванки складно, відомо лише те, що коріння її сягає часів сивої давнини, коли наші предки вірили в сили природи, а вишиванка грала роль оберега, який захищав людину. До кожної особливої події, вишивали нову сорочку, з характерною символікою. Кожному регіону була притаманна своя власна манера та техніка виготовлення вишиванки, а також підбір колірної гамми і вибір візерунків.

Наша фірма пропонує виготовлення сучасної вишиванки (жіночі, чоловічі та дитячі). За останні декілька років, попит на вишиванку істотно зріс, і за цей час ми не лише набули досвіду роботи в даній сфері, але й поповнили наше портфоліо, а також клієнтську базу, яка постійно зростає. На сьогоднішній день, виготовлення сучасної вишиванки є основною діяльністю швейного цеху. Сучасне обладнання дозволяє наносити на виріб чітку і яскраву вишивку. Наносимо до 12 кольорів одночасно. Наші дизайнери розроблять для Вас оригінальний макет проекту, який буде відповідати всім Вашим побажанням.

Для виготовлення сучасної вишиванки використовуємо льон, або ж інший вид тканини, за бажанням клієнта. Вартість виробу розраховується в індивідуальному порядку виходячи з:

  • Розробки дизайну
  • Типу тканини
  • Кількість нанесених стібків на виріб

Навіть не дивлячись на той факт, що сучасна вишиванка має дещо інший вигляд і смислове навантаження, все ж вона не втратила актуальності і досі залишається тією невидимою ниттю, яка пов'язує нас і наших давніх пращурів. Яскраві кольори, неповторні візерунки та орнаменти, різноманітність дизайну - все це вишиванка, яка в силу поточних обставин адаптується під сучасний стиль, але при цьому не втрачає своєї невимовної краси та самобутності.

Ексклюзивні вишиванки
Жіночі вишиванки
Дитячі вишиванки

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑