Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пошиття сорочок

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Пошиття сорочок

Пошиття сорочок - це складний і кропіткий процес, адже сорочка є одним з основних предметів чоловічого гардероба. Жіночі сорочки не менш популярний вид одягу. Останнім часом все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу оригінальним сорочкам, які ідеально поєднуються з джинсами, костюмом, шортами і спідницями.

Сорочки, виконанні по індивідуальному замовленню, істотно відрізняються від тих, які можна купити в будь-якому магазині. Зшита на замовлення сорочка продумана до дрібниць, бездоганно підігнана під фігуру, приховуючи при цьому її вади і підкреслюючи достоїнства. У такій сорочці ідеально все - від тканини до країв манжета.

Швейний цех на базі фірми "Мед" пропонує своїм клієнтам послуги пошиття різних видів сорочок за індивідуальним проектом. Наявність широкого асортименту текстилю, високотехнологічне автоматизоване обладнання дозволяє виконувати різні види робіт. Окремою послугою служить нанесення вишивки на сорочки (до 12 кольорів одночасно). Приймаємо замовлення на пошиття оптових партій виробів. Вартість замовлення розраховується в індивідуальному порядку.

Фірма «Мед» пропонує на вибір своїм клієнтам якісний пошив сорочок різних типів:

  • поло;
  • гавайська сорочка
  • класична сорочка і т. д.
  • сорочка з логотипом
  • сорочка з вишивкою
  • сорочка уніформа / спецодяг

Поло - сорочка, яка, як правило, використовується для відпочинку та спорту, проте останнім часом такий тип сорочки переходить з розряду спортивного одягу в повсякденну. По конструкції, поло являє собою класичну модель на двох або трьох ґудзиках з відкладним коміром «в резинку» і короткими рукавами з манжетами. Такі сорочки відрізняються простотою і елегантністю - вони доречні в будь-якій обстановці. Сьогодні, поло є досить популярною та недорогою корпоративною уніформою, яка є додатковою рекламою закладу.

Гавайська сорочка - це літня, яскраво забарвлена, з квітковим орнаментом, сорочка з короткими рукавами. Така сорочка є символом відпустки та гарного настрою. Як правило, гавайські сорочки шиють з тонких тканин. За кроєм подібні сорочки бувають двох типів: пляжні та курортні. Перші з більш вільним силуетом - їх прийнято вдягати на пляж або на дачу. Курортні гавайські сорочки злегка приталені, вони доречно виглядають в будь-якій неформальній обстановці.

Класична сорочка є відмінним варіантом для повсякденного або офісного варіанту гардероба. Така сорочка може варіювати в різній колірній гаммі

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑