Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Нашивки на одяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Нашивки на одяг

Нашивка – це об'ємний вишитий ескіз. Широко наносять нашивки на одяг для охоронців, спецодяг, корпоративний одяг для працівників великих фірм, дитячий одяг для таборів, молодіжний джинсовий або спортивний одяг, форму учнів військовослужбовців спеціалізованих академій, одяг для рекламної акції, спецодяг для співробітників в туристичному бізнесі, і т. д .

Швейний цех, на базі фірми «Мед» пропонує широкий спектр послуг. У нас можна замовити виготовлення спецодягу, рекламного одягу, корпоративної уніформи, футболки, бейсболки, поло і т. д. Виконуємо на замовлення виготовлення нашивок на одяг, будь-якого рівня складності. Нанесення вишивки здійснюється на високотехнологічному автоматизованому обладнанні. Перш ніж приступити до вишивки виробу, наші дизайнери розробляють ескіз майбутнього проекту, потім програмісти створюють індивідуальну програму, яка промальовує макет в електроном вигляді, розраховує число стібків і кількість кольорів. Після узгодження макету виробу замовника з менеджерами, ми здійснюємо вишивку за заданою програмою.

Нашивки застосовуються в тих випадках, коли на готовий виріб неможливо нанести малюнок, оскільки є ризик його зіпсувати. На відміну від вишивки на тканині, нашивки дуже зручно наносяться на будь-який предмет гардероба, і без проблем знімаються з нього. Якісно обробляємо краї нашивки спеціальним рівномірним швом. Кріпимо нашивки на одяг двома способами – пришивання і приклеювання.

Головні переваги нашивок:

  • красивий зовнішній вигляд;
  • рівномірність стібків;
  • стійкість зображення;
  • доступність;
  • довговічність;
  • можливість замовлення різноманітних форм та розмірів;
  • легкий догляд, і т. д.

Якщо Ви хочете замовити нашивки на одяг, Вам необхідно зателефонувати менеджерам фірми «Мед», за вказаними номерами телефонів. Пропонуємо найприйнятніші, конкурентно-орієнтовані ціни. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑