Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Рекламний одяг

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Рекламний одяг

Рекламний одяг – це візитна картка будь-якої компанії, яка вигідно підкреслює її стиль та імідж. Яскравий одяг з фірмовими логотипами, зображеннями і символіками виділяє компанію серед інших підприємств, зміцнюючи корпоративний дух, роблячи всіх працівників компанії єдиним цілим. Завдяки рекламній одежі партнери і клієнти запам'ятають візуальний образ Вашої компанії, що надалі посприяє значимості Вашої продукції і фірми.

Рекламний одяг являючись вигідним маркетинговим інструментом, відіграє важливу роль при проведенні виставок, рекламних акцій та інших всіляких заходів, просуваючи послуги і товари тієї чи іншої фірми, компанії або організації. Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення рекламного одягу на замовлення, а також нанесення логотипів і зображень на футболки, бейсболки, блейзери, уніформу, сорочки, сумки і ін.

Реалізуємо нанесення логотипів, фірмових символік та зображень на рекламний одяг наступними способами:

  • метод термопереноса (зображення наноситься на тканину будь-яких кольорів);
  • метод сублімації (зображення наноситься тільки на білі тканини);
  • метод шовкографії;
  • машинна вишивка

Проконсультуватися по кожному з вище перерахованих способів нанесень Ви зможете з менеджерами фірми «Мед» за телефонами, вказаними на сайті. Менеджери повідомлять Вам про переваги і недоліки кожної технології нанесення логотипів і зображень на рекламний одяг, а також допоможуть розібратися в якісних характеристиках матеріалів для виробів. Чесність і відкритість у роботі з нашими клієнтами – запорука повторної, плідної співпраці.

Різноманіття типів тканин, забарвлень, дають можливість нашим клієнтам замовити саме той продукт, який їм необхідний. Враховуючи всі Ваші вимоги і побажання, наші дизайнери розроблять для Вас макет оригінального і доступного рекламного одягу.

Якісний, яскравий рекламний одяг з логотипом, фірмовою символікою – це один із основних напрямків діяльності фірми «Мед». Сучасне автоматизоване обладнання, кваліфікований персонал, приємний сервіс, відмінна якість роботи і все це за найнижчими цінами – основні переваги нашої компанії.

(096) 807-08-08

vishivka.vn@gmail.com

Написати нам

Вгору ↑