Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Бейсболки з логотипом

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Наша фірма пропонує нанесення зображень і фірмових логотипів на бейсболки.

Основними перевагами наших виробів є не лише яскравий і точний друк, але й якісний текстиль. Наявність власного сучасного обладнання дозволяє виконувати перенесення зображень методами термопереносу або вишивкою. При передачі логотипу вишивкою, ми наносимо до 12 кольорів одночасно. Терміни виконання замовлення залежать від тиражу і складності виконання роботи.

Бейсболки з логотипом - це не лише головний убір, але й ефективний маркетинговий інструмент, який допоможе прорекламувати фірму, її товари та послуги, а також стане прекрасним доповненням до корпоративного стилю компанії.

Для тpого, щоб Ваш виріб мав абсолютно унікальний і неповторний вигляд, необхідно розробити креативний дизайн зображеннь або фірмової символіки. Відділ дизайну, на базі нашої фірми, розробить для вас індивідуальний проект, який буде повністю відповідати всім вашим вимогам та побажанням. Яскрава колірна гамма у поєднанні з цікавими художніми елементами стане чудовим оригінал-макетом вашого проекту. Дані предмети одягу є одними з домінуючих в гардеробі людини. Футболки практичні і зручні, а також дозволяють підкреслити індивідуальний стиль в різних ситуаціях. Оригінальний малюнок або логотип на будь-якому з перерахованих вище предметів одягу, завжди кидається в очі. Успіх і популярність замовлення футболок і бейсболок пояснюється актуальністю їх використання.

Як правило, одяг з фірмовими логотипами чи малюнками, використовують під час проведення рекламних акцій, виставок, відкриттів, презентацій і так далі. Це допомагає вигідно представити співробітників вашої фірми і суттєво виділити їх серед загальної аудиторії. Фірмова футболка або бейсболка є ефективним, і до того ж корисними, методом рекламування підприємств, організацій і т.д. Клієнту завжди буде приємно отримати футболку у якості символічного подарунку.

З питань замовлення звертайтесь до наших менеджерів по вказаним номерами телефонів.

Ми гарантуємо якісне та своєчасне виконання замовлень.

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑