Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Ручки

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Вам необхідно замовити партію ручок з фірмовим логотипом Вашої компанії чи організації - ми з радістю допоможемо Вам у цьому питанні.

Основною спеціалізацією нашої компанії є виготовлення всілякої сувенірної продукції під замовлення.

Ручки з логотипом - це не просто канцелярський предмет, який ми використовуємо в повсякденному житті. Це також потужний і ефективний рекламний інструмент, який допоможе Вам якісно і швидко проінформувати велику аудиторію людей з необхідною інформацією. Ручки з логотипом стануть чудовою прикрасою офісу компанії, витримуючи корпоративний стиль.

Під час проведення різних виставок, семінарів, промо-та рекламних акцій, такі предмети як ручки з логотипами, запальнички, брелоки і так далі, можуть успішно використовуватися в якості невеликих сувенірних презентів для всіх учасників. Це дозволить Вам не тільки якісно прорекламувати свою фірму, залучити нових клієнтів і тим самим збільшити дохід, але це в свою чергу, також буде позиціонувати Вашу компанію, як надійного партнера, який цінує та поважає кожного клієнта.

Наша фірма пропонує найвигідніші ціни по виготовленню ручок з логотипом на замовлення. Ми запропонуємо Вашій увазі широкий асортиментний ряд ручок, серед якого ви зможете вибрати саме той, який Вам найбільше підходить.

Ми підготуємо дизайн для логотипу та виготовимо кліше. Всі форми кліше зберігаються у нас, що дозволить Вам знову і знову звернутися до наших послуг.

Чекаємо на Ваші замовлення!

(098) 079-99-88, (063) 699-82-82

tampodruk@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑