Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пазли

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Наша фірма спеціалізується на виготовленні пазлів на замовлення.

Виготовлення пазлів користується попитом у клієнтів друкарні. Пазли - це цікавий спосіб проведення часу, який люблять люди різного віку. Складання пазлів розвиває увагу, а також виробляє терпіння і посидючість. Раніше ми задовольнялися лише тією продукцією, яку привозили та продавали магазини. Тепер же у нас можна замовити пазл з будь-яким зображенням, яке надасть замовник.

Друк на пазлах проводиться на базі нашої ділянки сувенірної продукції. Основним матеріалом для виготовлення пазлів є картон різного формату. Наші дизайнери пропонують розробку дизайну пазла, який буде виготовлений у формі серця. Такі пазли користуються популярністю перед Днем святого Валентина.

Виготовлення пазлів виробляється на замовлення клієнта та у кількості, необхідній клієнту. Пазли такого типу виготовляють методом сублімації на картоні потрібного формату. Основною вимогою до зображень, які будуть наноситися на лист пазла є якість картинки та її чіткість. Слід також звернути увагу, чи немає на зображенні великих ділянок одного тону без деталей, а також на те, чи реально буде зібрати пазл.

Виготовлення пазлів для дітей часто замовляють напередодні свят або дитячих днів народження. На пазли для дітей наносяться малюнки з улюблених мультфільмів, улюблені герої дитячих фільмів і казок. Для дітей ця продукція рекомендована до використання для розвитку дрібної моторики, мислення, логіки, уваги.

З питань замовлення пазлів різної тематики звертайтесь до фахівців ділянки сувенірної продукції, які можуть ознайомити вас з асортиментом надаваних послуг та актуальними цінами.

Ви залишитеся задоволені ціною, якістю і швидкістю виготовлення замовлення.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Фото

Сувенирная продукция: (063) 066-47-47 suvenir@med-plast.com.ua

Шовкотрафаретний друк (мінімальний тираж від 20 штук): (097) 990-76-40 trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑